NI W ZĄB – eko zawieszka gryzak

Posted by

Eko zawieszka gryzak zwana NI W ZĄB

Idą Święta, więc zapewne wiele osób ma problem z zakupem odpowiedniego prezentu dla maluszka. Wiemy, że maluchy szybko wyrastają z ubranek, więc może coś innego równie praktycznego, fajnego a do tego nadającego się do zabawy – gryzienia przez małych gryzoni. Ja w prezencie dla małej uroczej Poli podaruję NI W ZĄBKA -eko zawieszka gryzak.

Muszę przyznać, że urzekł mnie wygląd i wykonanie. Widać, że produkt jest starannie wykonany i z sercem do dzieci. Na pomysł stworzenia ekologicznego NI W ZĄBKA wpadła mama. A jak wiadomo, mamy wiedzą co jest najlepsze dla dziecka. Mama chciała uniknąć plastiku i sztucznych materiałów, które dziecko wkłada do buzi, więc tak powstała naturalna zawieszka gryzak.

„Kręgosłupem” jest wzmocniony bawełniany sznurek i mocne bawełniane nici. Produkt jest wielokrotnie sprawdzany przed wysłaniem go do małego konsumenta, tak by mieć pewność, iż zawieszka gryzak jest bezpieczna. Na bawełniany sznurek nawlekane są drewniane koraliki. Surowe elementy z drewna dębowego, bukowego lub jesionowego. Można je zaimpregnować olejem spożywczym lub pozostawić naturalne. NI W ZĄBek nie posiada żadnej chemii, farb, barwników, lakierów. To czysta natura. 

Kuleczki koraliki, jak i gryzak zebra są przyjemne w dotyku. Producent zapewnia, że dobrze smakują, gdyż drewno ma smak. Jednak ja tego nie sprawdzę, ponieważ moja zawieszka jest przeznaczona dla małej Poli, która jest na etapie ząbkowania. NI W ZĄBek zapewnia nas, że na drewnianych elementach nie rozwijają się bakterie.

Zważając na to, że zawieszka gryzak będzie prezentem dla dziewczynki, zamówiłam koraliki w kolorze czerwonym. Pomyślałam, że Polcia ma wszystko różowe, więc fajnie będzie prezentować się zawieszka z czerwonym akcentem. Kolorowe koraliki, które widać na zdjęciu, czyli kolor czerwony, szary i biały to silikon spożywczy, który jest bezpieczny i atestowany. Eko zawieszka gryzak jest pięknie zapakowana w bawełniany woreczek w sam raz na prezent dla maluszka.

Ja jestem nim zachwycona w Wy? 😉

Jak myślicie, czy taki prezent spodoba się małej Poli?

Zapraszam Was do zapoznania się ze stroną NI W ZĄB eko gryzaki na Facebooku.