Niebezpieczni mężczyźni – recenzja

Posted by

Niebezpieczni mężczyźni to antologia opowiadań, której bohaterowie na długo zagoszczą w Twojej wyobraźni!

Książka Niebezpieczni mężczyźni zawiera w sobie dziesięć ognistych i intrygujących opowiadań. Dziesięć opowiastek, w których bohaterami są mężczyzni, dominujący, niebezpieczni, stanowczy, ale w tym wszystkim bardzo pociągający. Róźne opowiadania, różne fabuły, różni autorzy, ale łączy ich jedno – Niebezpieczni mężczyźni. Poznamy mrocznych drani, imprezowiczów, mściwych gości, porywaczy, gangsterów, a nawet facetów nie z tej Ziemi. Każdy na swój sposób jest pociągający, kochający i nie można im się oprzeć… Coś jednak do nich ciągnie. Nie zabraknie też w tym wszystkim urokliwych kobiet, które stawiają opór mężczyznom, ale czasem z marnym skutkiem, w skutek czego ulegają mężczyznom. Czy będą żałować relacji z Niebezpiecznymi mężczyznami? O tym dowiecie się z książki Niebezpieczni mężczyźni.

Jedna książka Niebezpieczni mężczyzni, dziesięć opowiadań, oraz dziesięciu autorów

Książkę Niebezpieczni mężczyźni zamówiłam w księgarni internetowej TaniaKsiążka.pl a znalazłam ją w zakładce nowości. W tej pozycji znajdziemy dziesięć opowiadań, każde z nich innego, i jakże niegrzecznego autora. Od razu przedstawię listę opowiadań, z pewnością kogoś zainteresują. Te historie są odrębne, więc można wybrać niektóre z nich, które najbardziej nas zainteresują, a w następnej wolnej chwili wrócić do reszty pozostałych opowiadań.

  • Sponsor Monika Skabara
  • Obrońca Ludka Skrzydlewska
  • Drań Nana Bekher
  • Drapieżnik Karolina Jurga
  • Egzekutor K.C. Hiddenstorm
  • Motocyklista Paulina Zalecka
  • Prześladowca Agata Sobczak
  • Snajper E.Raj
  • Skazaniec Sandra Robins
  • Ochroniarz Camille Gale

Opowiadania są w miarę krótkie, po kilkanaście stron, a więc pozostawiają pewien niedosyt. Opowiastki są bardzo ciekawe i wciągające, aż szkoda, że są krótkie, natomiast całość liczy dość sporo, gdyż aż 377 stron, a więc całkiem, całkiem, by mieć co robić w weekend, bądź wieczorową porą. Warto zaopatrzyć się w kubek z ulubioną herbatką, coś słodkiego dla umilenia chwili czytania, gdyż ciężko się oderwać od książki i można zapomnieć o podstawowych potrzebach jak jedzenie i picie… Pozycja idealna na jesienne wieczory, w sam raz, by umilić sobie wolny weekend, bądź któryś z wieczorów. Przyznajcie, że już sama okładka wygląd intrygująco i kusząco!

Czasem wystarczy jedno spojrzenie, aby rozpoznać, że mężczyzna zwiastuje jakieś kłopoty, jednak po tym jednym spojrzeniu, może już być za późno, aby się z tego wycofać. Niektóre kobiety kochają mężczyzn miłych i statecznych, dających stabilizację, wsparcie i bezpieczeństwo. Szukają w meżczyznach dobrych ojców, lojalnych przyjaciół i delikatnych kochanków, jednak innym kobietom jednak to nie wystarcza… Marzą o odrobinie szaleństwa, o emocjach, adrenalinie, których nie sposób ubrać w słowa, i żądzy nieokiełznanej jak żywioł. Pragnieniem niektórych kobiet są właśnie Niebezpieczni mężczyźni.

Skuś się i ddkryj historie zdeterminowanych mafiosów, szalonych motocyklistów, kobieciarzy, bezwzględnych płatnych zabójców, nieobliczalnych stalkerów, oraz typowych drani z krwi i kości. Niebezpieczni mężczyźni to bilet na emocjonującą wyprawę po wyobraźni czytelniczki – daleko od bezpiecznej szarej codzienności, w towarzystwie tajemniczych i intrygująco groźnych, a zarazem pociągających mężczyzn. To ucieczka do świata, w którym rządzą namiętności i seks. Odważysz się wyruszyć w tę niebezpieczną i kuszącą podróż?

To obowiązkowa lektura dla wszystkich fanek niegrzecznych chłopców! A czy Ty jesteś grzeczną dziewczynką? Czy lubisz takie niegrzeczne książki?

Ja lubię, a Ty?!

Wydawnictwo kobiece

Niegrzeczne książki

Przy okazji zapraszam do mojego wcześniejszego wpisu z książką również zamówioną ze strony internetowej TaniaKsiążka.pl a mianowicie do recenzji książki Księżniczka. Crew. Tom 2 autorstwa Tijan Meyer