sesja_swiateczna

O mnie

O mnie

Nazywam się Monika, mam 28 lat.

Wraz z moją rodzinką od 3 lat mieszkam w Białymstoku, wcześniej mieszkałam z rodzicami i szóstką rodzeństwa.

Z wykształcenia magister filologii rosyjskiej, technik agrobiznesu i technik rachunkowości. Z wyboru żona Kamila i mama Piotrusia i Hubercika.

Z natury jestem nieśmiała, jednak gdy mam przed sobą jakiś cel wtedy nie mam ograniczeń i za wszelką cenę dążę do tego aby to osiągnąć. Jestem miłą, sympatyczną osobą lubiącą nawiązywać nowe znajomości. Czytanie książek, czasopism, blogów, serwisów internetowych sprawia mi ogromną przyjemność. Moją pasją z wyboru jest macierzyństwo.;-) Odkąd zaszłam w ciążę nie było dnia abym nie przeczytała czegoś o tej małej istocie która była częścią mnie…i nadal jest. Lubię zgłębiać wiedzę, która dotyczy edukacji, zabawy, bezpieczeństwa, zdrowia i pielęgnacji moich dzieci. Natomiast nie lubię siedzieć bezczynnie i nic nie robić, nie potrafiłabym grać na komputerze lub godzinami oglądać telewizję.

Na blogu blogMama.pl dzielę się z Wami moimi przeżyciami, doświadczeniami i podejściem do życia.

Choć mój blog dopiero się rodzi, to mam nadzieję,że szybko przejdzie kolejne etapy rozwoju, poprzez raczkowanie aż w końcu zacznie samodzielnie chodzić i wspinać się na wyżyny.

Zapraszam, rozgość się wygodnie na moim blogu, zwolnij tempo codziennego życia, weź swój ulubiony kubek z herbatką…i zaczynamy, ponieważ razem możemy więcej!!!:-)