Organizujemy najpiękniejszy dzień!;-)

Posted by

Organizujemy najpiękniejszy dzień!;-)

 

Ślub to najpiękniejszy dzień. Każdy chciałby by Ten dzień był wyjątkowy, idealny i niepowtarzalny, taki magiczny. Przygotowania do ślubu zawsze zaczynają się bardzo wcześnie już na kilka miesięcy przed ceremonią. Warto w tym czasie jeszcze na kilka miesięcy wcześniej pomyśleć o zaproszeniach ślubnych.

Na stronie Zapi.pl znajdziemy niepowtarzalne i piękne zaproszenia ślubne, których wygląd robi wrażenie na każdej, nawet najbardziej wymagającej osobie. Wśród licznych propozycji zaproszeń ślubnych znajdziemy zarówno bardziej stonowane, skromne, jak i te nie stroniące od przepychu uzyskanego dzięki pięknym przykuwającym uwagę ozdobom. Brokat, koronka, kokardy, koraliki, dbałość o najmniejsze detale, perłowy dobrej jakości papier, czy wyszukana grafika to elementy, które sprawiają, że tego rodzaju zaproszenia podbijają serca par młodych, rodziców a co najważniejsze ich gości. Zaproszenia naprowadzają gości na motyw przewodni ślubu, wybrany przez narzeczonych. Zaproszenia ślubne muszą być dopracowane nawet w najmniejszym detalu, poczynając od rodzaju papieru, wyborze wzoru i skończywszy na rodzaju dobranej czcionki. Dzięki temu zaproszenia wyglądają elegancko, pięknie, niepowtarzalnie, stylowo, unikalnie, luksusowo a niektóre nawet zabawnie.

Pamiętajmy, iż zaproszenie jest pierwszym elementem jaki może przykuć uwagę zapraszanych gości i wywrzeć na nich pozytywne wrażenie, bo przecież najważniejsze jest pierwsze wrażenie! 😉 To właśnie od zaproszeń wszystko się zaczyna i daje początek pięknej ceremonii ślubnej czy też weselnej. Uważam, iż zaproszenia muszą pasować klimatem i charakterem do całego wystroju sali weselnej. Warto wybrać takie zaproszenie, które przede wszystkim nam się podoba, ale też wygląda inaczej i niepowtarzalnie, niż wszystkie inne zaproszenia, jakie kiedykolwiek trafiły w ręce gości.  Zaproszenia mają na celu zaskakiwać, intrygować, pozostawiać nutkę ciekawości a przede wszystkim zachęcać do przybycia zaproszonych gości.

Pamiętam jak ponad trzy lata temu wybierałam zaproszenia ślubne, wtedy zdecydowałam się na zaproszenie z koronką.  Koronka bardzo często występuje w ślubnej papeterii. Dlaczego wybrałam koronkę na zaproszeniach?! Wybrałam ją dlatego, iż moja piękna suknia ślubna była cała z koronki, w ten sposób chciałam pokazać mój motyw przewodni, więc zaproszenia były swego rodzaju taką małą zapowiedzią tego co czeka gości. Myślę, że koronka na ślubach nigdy nie wychodzi z mody i ciągle jest bardzo popularna a do tego bardzo urokliwa, stylowa, kobieca i delikatna. Koronka posiada tak przeróżne wzory, że nie można nią się znudzić a równocześnie napatrzeć na jej piękno i urokliwość.

 

Jeśli zatem niebawem będziecie planować swój najpiękniejszy dzień i chcecie by był wyjątkowy, w takim razie zapraszam Was do odwiedzenia strony Papeteria Ślubna Zapi.pl  tam będziecie mogli zobaczyć między innymi zaproszenia ślubne. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie!;-) Myślę, że będziecie oczarowani oferowanymi produktami, ponieważ znajdziecie tam przepiękną papeterię ślubną, która ozdobi i oczywiście upiększy a także nada charakter każdemu przyjęciu weselnemu.

 

Na stronie znajduje się cała kolekcja zaproszeń, oraz szeroki wybór wzorów i formatów, co sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zaproszenia należy wybrać takie które trafią w nasz gust, takie które najbardziej nam odpowiada, jest naszym zdaniem najpiękniejsze i oddaje nasz charakter. Na Zapi.pl znajdziemy zaproszenia od romantycznych, eleganckich, luksusowych po zabawne z nutką humoru. 😉 Patrząc na takie zabawne zaproszenia aż chce się uśmiechać, są po prostu cudowne!;-)