Porady

Posted by

Porady;-)

 

  • Odżywka do włosów sprawdza się przy goleniu! Polecam stosowanie odżywki do włosów przy depilacji/goleniu różnych części ciała. Jeśli posiadamy odżywkę, która nam się nie sprawdziła, możemy ją zastosować przy goleniu, np nóg, nie dość, że golenie przebiega bez podrażnień to mamy świetnie nawilżoną skórę. Ten sposób sprawdza się też w czasie wakacji i w podróży, gdy mamy mało miejsca w walizce i nie chcemy brać ze sobą całej zawartości naszej łazienki. To fajny sposób, który może okazać się pomocny w codziennej pielęgnacji, można zakupić niedrogą odżywkę i do dzieła! Polecam!
  • Chusteczki nawilżane dla dzieci -które można stosować do wszystkiego! Chusteczki nawilżane mają szerokie zastosowanie, warto w nie się zaopatrzyć. Bardzo dobrze sprawdzają się przy domowych porządkach, można przetrzeć kurze, meble, przetrzeć zabawki i pluszaki, można nimi przetrzeć ściany, które zostały pomazane kredkami, a także sprawdziły się też przy wyczyszczeniu kanapy z materiałowym obiciem na które został wylany sok z marchewką, (oczywiście plamę umyłam zaraz po wylaniu soku, nie wiem jakby się sprawdziło na zaschniętych plamach). To jest niezawodny produkt mamy i nie tylko mamy! Sprawdza się też w podróży. Posiada też jeszcze jedno ciekawe zastosowanie, otóż takie nawilżane chusteczki mogą nam się przydać do nakręcenia pięknych loków bez użycia lokówki! Takie chusteczki wystarczy zwinąć w wałeczki i na nie pozakręcać włosy, później podpiąć to wsuwkami aby się nie rozwinęło odczekać jakiś czas, najlepiej z takimi wałeczkami iść spać a rano wywinąć ruloniki z włosów i fryzura gotowa!
  • Kup kredki do wanny zamiast świecowych! Na takie kredki natknęłam się zupełnie przypadkiem podczas zakupów i okazały się moim zdaniem strzałem w dziesiątkę! Owe kredki zakupiłam w sklepie Pepco za około 5 złotych, w opakowaniu było 5 czy 6 sztuk. Takie kredki łatwo zmyć ze wszystkiego, z różnych materiałów, mebli, szyb, a nawet ścian, ponieważ nie pozostawiają po sobie tłustych plam. Uważam, że taki produkt jest godny polecenia!
  • Mata wodna i malowanka do malowania wodą, alternatywą dla farb i mazaków! Taką matę( materiałową) do malowania wodą dostaliśmy od cioci Danuty. W zestawie w raz z matą były stemple, pojemnik na wodę, mazak do uzupełniania wody, pędzelek zakończony materiałem. Po zabawie wodą matę należy wysuszyć i można dalej malować. Malowankę do malowania samą wodą dostaliśmy od cioci Pauliny. Kolorowanka (z kartek papieru) jest z motywami z bajki „Masza i niedźwiedź”. Taka malowanka od maty różni się tym, że można w niej malować tylko raz. Polecam! Jest to super zabawa bez brudzenia!