Prezent na dzień babci -fotoksiążka

Prezent na Dzień Babci – fotoksiążka

Posted by

Prezent na Dzień Babci

Już za kilka dni będziemy świętować Dzień Babci, więc najwyższy czas by pomyśleć o prezencie. Wiem, że wybór odpowiedniego prezentu nie jest wcale taki prosty, sama czasem mam z tym problem, ale może by tak podarować coś wyjątkowego i od serca!?

Ja podaruję mojej babci najpiękniejsze chwile i wspomnienia, czyli to wszystko co jest dla mnie  najcenniejsze. Myślę, iż taki prezent wywoła najpiękniejsze emocje. Emocje; szczęścia, radości, uśmiechu, wzruszenia a nawet płaczu, oczywiście z łez szczęścia. To prezent, który może być w formie wspomnień, bądź też wyrazem uczuć dla bliskiej osoby, na przykład dla ukochanej babci. Podaruję radość, kawałek siebie a to wszystko w jednej fotoksiążce.

Prezent na dzień babci -fotoksiążka

Prezent na Dzień Babci -fotoksiążka

Prezent na Dzień Babci-fotoksiążka

Będzie to prezent od serca, ponieważ dajemy kawałek naszego szczęścia (zdjęcia dzieci). Moim zdaniem fotoksiążka idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziadków, z pewnością będą przyglądać się swoim wnukom każdego dnia.

Mój prezent na Dzień Babci, czyli fotoksiążka od Printu

Prezent na Dzień Babci wygląda bardzo ładnie. Oczywiście dlatego, że zawiera moje zdjęcia! Można podziwiać własne dzieło i to kilkakrotnie w ciągu dnia! Chyba jest to jedyna książka, którą można oglądać wiele razy nie czytając nawet żadnego tekstu. Ja jestem miłośniczką wszelkich książek, lecz ta jest moja i jedyna w swoim rodzaju. No dobrze, prawie moja, gdyż zostanie podarowana babci, ale utworzona własnoręcznie! 😉 Drugiej takiej nie znajdziecie, musicie stworzyć swoją, by móc podziwiać ją tak jak ja.

Wymiary mojej książki to 25×20 i zawiera 20 stron. Twarda oprawa i piękne zdjęcia! Moje zdjęcia! Żeby efekt naszej książki był WOW musimy mieć też zdjęcia dobrej jakości i dużej rozdzielczości. I nie ma tu winy wydruku, gdy do fotoksiążki damy słabe fotki. Widać to nawet w mojej książce, gdzie niektóre zdjęcia są super, idealne, mega kolory, nic nie jest rozmazane, a na niektórych, które wykonane były w pośpiechu telefonem, są niewyraźne i mało efektowne. Jednak efekt całościowy jest piękny! Mam nadzieję, że babcia będzie zadowolona z prezentu! 😉

Moim zdaniem taki foto produkt ze zdjęć jest wytrzymalszy niż tradycyjny album. Dłużej można cieszyć się jego pięknym wyglądem. Książka ze zdjęciami bardzo ładnie się prezentuje, a jej wykonanie zajęło dosłownie kilka do kilkunastu minut, tylko tyle ile czasu potrzeba na wgranie zdjęć. Wybrałam gotowy szablon pod nazwą – Prezent na Dzień Babci, wgrałam zdjęcia i gotowe! 😉

Zapraszam również do mojego wcześniejszego wpisu z fotoksiążką z Printu. Wpis pod tytułem PIĘKNE CHWILE WARTO PAMIĘTAĆ!