PREZENT NA DZIEN KOBIET

Prezent na Dzień Kobiet i 30 urodziny!

Posted by

Mój prezent na Dzień Kobiet a zarazem na 30 urodziny.

Wybór odpowiedniego prezentu nie jest wcale taki prosty, jednak, gdy sami go sobie wybieramy wtedy wiemy, że jest udany. Ja postawiłam na praktyczność. Praktyczny prezent zawsze się sprawdza, gdyż mamy pewność, że nie przeleży w szafie, a będzie wykorzystywany prawie każdego dnia. Mój prezent na Dzień Kobiet jest po pierwsze, jak już pisałam praktyczny, bardzo ładnie wygląda, a do tego jest spersonalizowany.

Wybierając swój prezent na Dzień Kobiet jak i moje 30 urodziny, miałam mały problem, gdyż wszystko chciałoby się mieć, jednak trzeba się do czegoś ograniczyć i wybrać „ten mój”. Postawiłam, że to będzie patera oraz kubek. Wybrałam taki prezent a nie inny dlatego iż chciałabym, aby wszystkie moje dni były cudowne, słodkie, miłe i przyjemne jak to wskazują moje gifty.

Gdy tylko zobaczyłam na stronie sklepu paterę od razu pomyślałam o tych wszystkich słodkościach które się na niej będą znajdować. Ja jestem wielką fanką wszelkich ciast, babeczek, ciasteczek, kremówek… mniam! Uwielbiam, i żadnej okazji nie opuszczę. „Patera – coś słodkiego” posiada niesamowity grawer wykonany techniką laserową. Patera doskonała na ciasto, owoce i wiele innych przyjemności. Posiada grawer „U Moniki zawsze jest pora na coś słodkiego” Szklana patera  zachwyca swoim wyglądem! Na jej widok każdy dostanie wypieków!

Ja uwielbiam kawę, więc obowiązkowo musi być patera, na coś słodkiego i oczywiście do tego kubek z pięknym motywującym nadrukiem. Wszyscy wiedzą, że bez kawy nie da się rozpocząć dobrze dnia, a co dopiero z takim kubkiem z napisem :Hej piękna! BĘDZIESZ MIAŁA DZIŚ DOBRY DZIEŃ Każda kobieta jest piękna i powinna mieć taki kubek. Uwierzyć w siebie i w swoje możliwości! Każdy dzień jest dobry, tylko potrzebujemy odrobinę motywacji, zachęty i dobrej kawy.

KUBEK

Taki kubek dodaje skrzydeł i pozytywnej energii do działania.

Jest to ceramiczny kubek Latte o pojemności 500ml z obustronnym nadrukiem odpornym na zarysowania. Wiem, że nadruk jest wytrzymały, gdyż posiadam już kilka kubków z tej strony. A dokładnie ze stronki MyGiftDNA

Zapraszam również do moich wcześniejszych wpisów z pomysłami prezentowymi od MyGiftDNA. Wpis znajdziecie między innymi pod tytułem „Prezent okazjonalny, czy też bez okazji?!„.

A tak przy okazji, również przy kawie i ciasteczku, życzę wszystkim czytającym ten wpis SAMYCH SMACZNYCH I CUDOWNYCH DNI! 🙂