Prezentmarzeń na Walentynki

Posted by

Wyjątkowej osobie podaruj prezentmarzeń w formie niezapomnianych i wzruszających przeżyć!

14 luty tuż – tuż, więc pora pomyśleć o wyjątkowych i niezapomnianych prezentach. Warto porozglądać się już teraz za czymś wyjątkowym, ponadczasowym i niezpomnianym, co pozostanie w naszej pamięci na długie lata. Moim skromnym zdaniem, Prezentmarzeń idealnie tu się sprawdzi. To na tej stronie można wybrać niezwykłe i jakże nietypowe prezenty dla siebie, dla niego, dla niej, dla dwojga, dla pary, bądź też dla całej rodziny. TAK! Dobrze widzicie, jeden prezent dla całej rodziny! A do tego wyjątkowy, niepowtarzalny i będący pamiątką i wspomnieniem na długie lata.

Wybierając Prezentmarzeń w formie niezapomnianych przeżyć dostarczysz masę uśmiechu i emocji nie tylko sobie, ale też Twojej ukochanej połówce. Wspomnienia, zadowolenie i niesamowita frajda, pozostaną w pamięci obojga na długie lata! To wyjątkowy prezent, który nie będzie leżeć na dnie szafy, lecz w niedługim czasie zostanie zrealizowany, a małe marzenia zostaną spełnione.

Prezent materialny szybko się nudzi i zostaje tylko małym wspomnieniem w momencie wygrzebania go gdzieś tam z dna szafy. Prezentmarzeń w formie wrażeń i przeżyć zostaje z nami na długi czas a nawet lata. Często prezent, który nam się wydaje być idalnym i praktycznym, a nawet czasem zabawnym, dla obdarowanego może nie przypaść do gustu. I tu z pomocą przychodzą karty podarunkowe. Które bez problemu, można zamówić na stronie, a następnie obdarowana osoba może wybrać sobie swój idealny wymarzony prezentmarzeń.

Walentynki – Dzień Zakochanych – prezentmarzeń dla niej, dla niego, dla dwojga, dla par…

Na stronie prezentmarzeń, w zakładce okazje, a następnie w kategorii pomysł na Walentynki mamy skategoryzowane podpowiedzi, co możemy wybrać właśnie z tej konkretnej i jakże wyjątkowej dla niektórych okazji. Wspólnie spędzony miło czas, to najlepszy prezent, w dzisiejszych zabieganych czasach, jaki można dać drugiej ukochanej i bliskiej nam osobie. Święta, a nawet taki dzień jak na przykład wspomniane Walentynki, nie tylko polegają na dawaniu upominków, czy prezentów, to czas polegający na bliskości, wspólnym spędzeniu czasu, rozmowach, czułych gestach i miłych wypowiedzianych słowach.

Codzienność w związku nie zawsze jest kolorowa i wysłana różami. Często przy natłoku codziennych obowiązków, pracy na pełny etat, dzieciach, naszych pasjach i zainteresowaniach, zapominamy o dbaniu o drugą ukochaną osobę. Warto o siebie dbać, sprawiać niespodzianki, wspólnie spędzać czas, zaskakiwać tą wyjątkową nam osobę. Musimy dać odczuć naszej drugiej połowie, że jest dla nas/dla mnie bardzo ważna. Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy, ale trzeba mieć odwagę, by się przyznać, że zaniedbaliśmy ukochaną/ukochanego.

Walentynki to dzień, okazja, by zmienić coś na lepsze. Od tego dnia niech każdy dzień w związku będzie dniem zakochanych.;-) Odwagi! Zaskoczmy drugą osobę wyjątkowym, a nawet nieco szalonym prezentem! Może strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób, lot balonem, czy też lot szybowcem, lot paralotnią, skok na bungee, dzień SPA dla dwojga, masaż aromaterapeutyczny , masaż czekoladowy i jeszcze wiele innych ciekawych propozycji.

Z doświadczenia wiem, iż w związku należy żyć w zgodzie, brać od siebie nawzajem tyle, ile potrzeba, nie za wiele, ale i nie za mało, tak w sam raz. Tak, by wiedzieć, gdzie w naszych dążeniach jest umiar, ale osiągać to, co ma nam przynieść szczęście i poczucie spełnienia. Taka postawa zapewni nam spokój, szacunek, miłość, opanowanie oraz satysfakcję ze związku.

magiczne-ogrody

Mieliśmy już okazję skorzystać z prezentumarzeń, wtedy wybraliśmy Magiczne Ogrody, jako propozycja na rodzinne wakacje z dziećmi. Był to wspaniały pomysł i świetna okazja na spędzenie wspólnie chwil z całą rodziną. Moc wrażeń, a te wakacje wspominamy do dzisiejszego dnia. Z utęsknieniem czekamy na poluzowanie obostrzeń. A tym samym na wykorzystanie naszych voucherów z prezentmarzeń w jakiś innych wspaniałych magicznych miejscach.

Przy okazji polecam mój wpis z wypadu do Magicznych Ogrodów, zrealizowanego dzięki wspomnianemu voucherowi prezentmarzeń. Wpis pod tytułem Wakacje z dziećmi – Magiczne Ogrody