Problemy z koncentracją i pamięcią, zmęczenie, brak energii?! Ja znam rozwiązanie

Posted by

Miewasz problemy z koncentracją  i pamięcią, a do tego dochodzi senność i zmęczenie? Możliwe, że ja mam na to rozwiązanie!

Ostatnio w moje ręce trafiły tabletki na problemy z koncentracją i pamięcią, a mianowicie jest tu mowa o suplemencie Mind Active Speed Up.

Mind Active Speed Up to suplement diety do codziennego stosowania. Można stosować dwie kapsułki dziennie, by wkrótce poczuć jak nasze możliwości wkraczają na wyższy poziom a nasza praca staje się bardziej wydajniejsza i skuteczna. Zawiera 6 składników; L-tyrozyna, kofeina bezwodna, L-teanina, witamina B6, witamina B12, magnez, które uzupełnią dietę i przeniosą nas na wyższy poziom.

Wydajniejsza praca, skuteczniejsza nauka, lepsza pamięć, szybsza koncentracja, dodatkowa energia – to wszystko jest w naszym zasięgu! Wystarczą dwie kapsułki dziennie, by nasza praca stała się wydajniejsza i skuteczna.

Czy potrzebne mi są tabletki na problemy z koncentracją i pamięcią?

Muszę przyznać, że odkąd rozpoczęłam pracę na recepcji w hotelu, do tego prowadzenie bloga, obowiązki domowe to czasem można o czymś zapomnieć bądź brakuje energii by to wszystko jakoś doprowadzić do ładu i składu. Nie twierdzę, że takie „wspomagacze” są najlepszym i jedynym rozwiązaniem, ale czasem od czasu do czasu warto się wspomóc.

Ja sama nie jestem zwolenniczką wszelkich suplementów diety, staram się raczej stosować zróżnicowaną dietę, dotleniać organizm, wychodząc na spacery czy też częściej wietrzyć mieszkanie. Jednak od czasu do czasu, myślę, że można sobie pozwolić na tabletki na pamięć zwłaszcza wtedy, gdy mamy gorszy okres, dużo się dzieje, a może i czekają nas jakieś egzaminy.

OSTRZEŻENIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę.

ZAWIERA KOFEINĘ: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią (200 mg w porcji – 2 kapsułki).

Składniki aktywne / zawartość w porcji dziennej (2 kapsułki):

  • L-tyrozyna / 300,00 mg
  • Kofeina bezwodna / 200,00 mg
  • L-teanina / 50,00 mg
  • Witamina B6 / 1,40 mg (100%*)
  • Witamina B12 / 2,50 µg (100%*)
  • Magnez / 93,75 mg (25%*)

*% RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

SKŁADNIKI:
Sole magnezowe kwasu cytrynowego; L-tyrozyna; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; kofeina bezwodna; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [98% L-teaniny]; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik – dwutlenek tytanu; cyjanokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6). Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Znacie ten suplement na problemy z koncentracją i pamięcią?

Zainteresowani produktem mogą skorzystać z kodu uprawniającego do 20% zniżki – blogmama20