Spinki do mankietów

Posted by

Wiosna… lato a co za tym idzie okres ślubów i wesel. Spinki do mankietów na wesele to dodatek, który cieszy się sporą popularnością.

Spinki do mankietów nie tylko są eleganckim i obowiązkowym dodatkiem do stroju na wesele, ale też są  doskonałym pomysłem na prezent z okazji urodzin, imienin, czy też jako upominek w podziękowaniu. Spinki to obowiązkowy dodatek do koszul o podwójnym mankiecie. Zakłada się je w szczególności na podniosłe uroczystości, takie jak np. ślub, ponieważ stanowią eleganckie i wyszukane dopełnienie każdej uroczystej stylizacji.

Spinki do mankietów to idealny dodatek do koszuli dla każdego eleganckiego mężczyzny, zarówno tego dużego jak i małego. Takie spinki to również elegancki dodatek do kobiecej stylizacji. Tak, teraz zarówno mężczyzna jak i kobieta, a nawet dziecko może dodać elegancji każdej stylizacji. Spinki mogą być dodatkiem zarówno do tej eleganckiej jak i mniej formalnej, codziennej, czy też casualowej stylizacji.

Spinki doceni każdy, nawet ten najbardziej wymagający klient. I ten co ceni ponadczasową elegancję jak i ten ceniący sobie oryginalne i niepowtarzalne akcesoria. Obecnie, rynek oferuje spinki o zróżnicowanym kształcie, kolorze, wzorze.. Jak to mówią do wyboru do koloru! Aż głowa boli od różnorodności. Jak dla mnie, trudno jest się zdecydować na konkretny wzór, bo chciałoby się mieć je wszystkie.

Tradycjonaliści mogą sobie wybrać klasyczne modele spinek, nie rzucające się w oczy, skoromne i delikatne. Natomiast osoby z poczuciem humoru mogą sobie wybrać spinki wywołujące uśmiech na niejednej twarzy.  Jak to mówią, każdy znajdzie coś dla siebie!

Moim skromnym zdaniem, spinki nie mogą „krzyczeć” i zwracać uwagi już z „drugiego końca świata”. Powinny być skromne, ale też mieć coś do odkrycia, taką małą nutkę tajemnicy, i dać się poznać przy bliższym spotkaniu z ich właścicielem. Mowa tu na przykład o spinkach do mankietów Banksy, których jestem właścicielką.

Spineczki z daleka nie rzucają się w oczy, ale gdy poznamy je bliżej i się nim przyjrzymy, widzimy, że mają piękne rysunki. Gdzie na jednej ze spinek znajduje się podobizna dziewczynki, zaś na drugiej wypuszczony w powietrze czerwony balonik w kształcie serduszka. Te spinek można uznać za uniwersalne, gdyż sprawdzą się idealnie zarówno na podniosłej uroczystości jak ślub, czy też na imprezie, gdzie można sobie pozwolić na odrobinkę nonszalancji, fantazji i humoru. To również spinki dla kobiet lubiących ładne i wyszukane dodatki do koszul, ale też i dzieci z poczuciem stylu.

Moje piękne spinki do mankietów zamówiłam na stronie riwia.pl