Site icon Blog Mama

Sprzedaż używanych rzeczy dziecięcych

Gdy dziecko wyrosło już z ubranek i akcesoriów niemowlęcych, czy też dziecięcych, jak zabawki, gryzaki, wózki, łóżeczka i tym podobne, warto rozważyć opcję odsprzedania ich innej mamie i nowemu małemu właścicielowi.

Dzięki sprzedaży dziecięcych i niemowlęcych rzeczy używanych odzyskujemy cześć pieniędzy, jak również zyskujemy miejsce w domu, czy też mieszkaniu, a co najważniejsze pozbywamy się niepotrzebnych nam rzeczy, równocześnie dbając o środowisko, nie wyrzucając ich na śmietnik.

Takie rzeczy z pewnością mogą jeszcze komuś posłużyć. Gdy rzeczy dziecięce i niemowlęce są w bardzo dobrym stanie, a nawet dobrym, zdatne do dalszego użytkowania, warto je odsprzedać nowemu właścicielowi.

Zdarza się też, że dużej ilości ciuszków nie założyliśmy dziecku, gdyż maluchy szybko rosną. Większość dostalismy w prezencie, w tym samym rozmiarze, bądź też mieliśmy spory nadmiar takich samych akcesoriów jak butelki, gryzaki, grzechotki, maty itp.

Nie wyrzucaj! Daj im drugie życie! Jak? To proste!

Wystarczy odsprzedać je zaprzyjaźnionej mamie, koleżance, bądź sąsiadce. Czy też wystawić ogłoszenia na lokalnym portalu w odpowiedniej zakładce, bądź na specjalnych stronach do tego przeznaczonych. Wystawianie ogłoszeń na lokalnych stronach zwiększa naszą sprzedaż, gdyż potencjalny kupujący, może się zgłosić po odbiór osobiście.

Ale co w sytuacji, gdy osoba (nasz potencjalny kupujący/a) nie może odebrać osobiście rzeczy którymi jest zainteresowany/a?

Nic straconego! Możesz je wysłać paczką poprzez na przykład allekurier.pl Ja często korzystam z opcji wysyłki. Moje rzeczy rozsyłam po całej Polsce. Wystawiam ogłoszenia na przykład na OLX i sprzedaję je nie tylko w moim mieście i okolicy, ale na cały kraj, czym zwiększam szanse na sprzedaż. Jeśli nasz kupujący chce na przykład kupić duży pakiet ubrań, bądź kilka sztuk zabawek, wtedy warto wysłać mu opcję o wysyłce za dodatkową opłatą (wliczając w to odpowiednią kwotę wysyłki) co możemy sprawdzić na wspomnianej wcześniej stronie allekurier.pl, Czy jest to mała czaka, czy też większa, wtedy wiadomo, że będzie różnić się ceną. Wystarczy zalogować się na stronie i uzupełnić dane kurierowi.

Co może zwiększyć naszą sprzedaż artykułów i rzeczy dzięcięcych jak i niemowlęcych:

Wiemy, i to nie od dziś, że rzeczy i akcesoria dla dzieci kosztują i wcale nie mało. Ubranka, choć są tycich rozmiarów niczym dla lalek, są w sporej cenie w porówaniu do ubrań dla dorosłych. Zabawka dobrej marki, edukacyjna, to koszt nawet od 100 do 350 zł, więc warto rozważyć ich sprzedaż i odzyskać choć część tej ceny.

Dzieci z ubrań jak i zabawek szybko wyrastają. Tak więc, szkoda, by za jakiś czas wywalić je na śmietnik. Starszaki jak i maluchy, często nudzą się swoimi zabawkami, po jakimś czasie ich zabawki przestają je interesować. Po co w takim razie trzymać w szafie niepotrzebne rzeczy, bądź je wyrzucać, bo dla nas są już bezużyteczne, może warto rozważyć ich sprzedaż, bądź wymianę. Dzięki takiej opcji nie zaśmiecamy środowiska,w którym przyjdzie żyć naszym dzieciom. Bluza, z której nasze dziecko już wyrosło, może jeszcze komuś posłużyć.

Używane ubranka dziecięce cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie dość, że są w niższej cenie niż nowe, to wcale nie muszą być zniszczone, gdyż maluchy szybko wyrastają. Nie sposób założyć wszystkich zakupionych ubrań z czego niektóre rzeczy są nowe, a czasem założone tylko raz. Tak więc, często możemy spotkać używane ubranka niemowlęce i dziecięce w bardzo dobrym, a wręcz idealnym stanie.
Co daje sprzedaż dziecięcych rzeczy używanych?

Zrób przegląd szafy! Nie wyrzucaj! Sprzedaj i odzyskaj przestrzeń. Pomoże ci w tym portal ogłoszeniowy jak również allekurier.pl

Wpis powstał we współpracy z partnerem allekurier.pl

 

 

Exit mobile version