squla

SQULA- nauka przez zabawę!

Posted by

SQULA – nauka przez zabawę !

Czy słyszeliście już o nowoczesnej platformie edukacyjnej Squla.pl ?! Jeśli nie, to nie martwcie się !

Ja wszystko Wam opowiem i przedstawię ! 😉

Nastały takie czasy, że prawie każde dziecko siedzi przed komputerem, laptopem, tabletem, czy telefonem. Moje dwuletnie dziecko również domaga się telefonu i laptopa, by grać i oglądać bajki. My, jako rodzice staramy się ograniczać dostępność Naszych dzieci do internetu i komputerów czy tabletów, ale jest to raczej nieuniknione. Prędzej czy później Nasze dziecko usiądzie przed komputerem i będzie grać w gry i oglądać bajki przez kilkanaście minut a nawet godzin. Dlatego Squla wyszła do Nas z inicjatywą, a mianowicie chodzi o połączenie obowiązków dziecka, czyli nauki z przyjemnościami, czyli zabawą. Nasze dzieci, dzięki aplikacji Squla będą mogły grać, bawić się, spędzać miło czas a do tego uczyć się coraz to nowych rzeczy.

To właśnie dzięki Squla nielubiane przedmioty szkolne mogą stać się atrakcyjne. Nasze dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania, wybierać to co ich najbardziej interesuje. Każde dziecko lubi się bawić, dlatego to jest świetne rozwiązanie. Dzieci bawiąc się uczą, a wiedza przychodzi sama.

 

Co oferuje Nam platforma edukacyjna Squla:

  • Interaktywne gry, quizy i filmy edukacyjne zachęcające do samodzielnej i systematycznej nauki,
  • Zawiera prawie 60 000 quizów i zadań dostosowanych do wieku i tempa nauki dziecka,
  • Obejmuje program nauczania wszystkich przedmiotów szkolnych w klasach 1–6 oraz edukacji przedszkolnej,
  • Jest zgodna z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2017/2018,
  • Jest dostosowana do wielu urządzeń – w ramach jednego konta możesz z niej korzystać na komputerze, tablecie oraz smartfonie,
  • Umożliwia rodzicom śledzenie postępów w nauce dziecka w panelu rodzica.

Oczywiście to nie jest za darmo, za to się płaci, ale cena jest bardzo atrakcyjna. Nasze dziecko rozwiązując quizy itp. zbiera wirtualne punkty, które może wymienić na prawdziwe nagrody, na przykład na bony do sklepów, bądź bilety do kina ! 😉 Myślę, że to jest bardzo atrakcyjne i z pewnością zachęci Nasze dzieci do nauki poprzez zabawę.

Ze SQULA.PL Nasze dzieci stają się mądrzejsze i osiągają lepsze wyniki w nauce!

lepsze_wyniki_w_nauce

 

Artykuł sponsorowany