Site icon Blog Mama

Środki do prania odzieży sportowej marki Dr. Beckmann – testowanie

Środki do prania odzieży sportowej marki Dr. Beckmann – testowanie ze strony Familie.pl

Jakiś czas temu dostałam się do testów środków do prania odzieży sportowej Dr. Beckmann. Nabór do testów odbył się na portalu Familie.pl  jest to strona dla rodziców. Konkurs odszukałam w zakładce konkursy/testowanie pod nazwą Wielkie TESTOWANIE środków do prania odzieży sportowej i funkcjonalnej marki Dr. Beckmann postanowiłam się zgłosić i udało się!

Dostałam szansę na przetestowanie środków do prania odzieży sportowej Dr. Beckmann. Obserwuję tę stronę od prawie pięciu lat, gdzie czytam różne artykuły dotyczące dzieci, produktów, czy wszelakich nowinek. Przy okazji zgłaszam się do organizowanych testów i konkursów. Wiele testów z tej strony opublikowałam już na moim blogu, choćby test zdrowych i ekologicznych produktów od HELPA. Wpis pod tytułem – „Zdrowe i ekologiczne produkty dla dzieci od HELPA -Recenzja wygranych produktów” To między innymi dzięki tej stronie poznałam wiele produktów dla dzieci jak i rodziców.

Od razu przyznam się, że wcześniej nie używałam tych środków do prania odzieży sportowej marki Dr. Beckmann, zapoznałam się z nimi właśnie podczas testów.

W paczce otrzymałam płyn do prania odzieży sportowej oraz High-tech impregnator do odzieży wierzchniej.

Dr. Beckmann Płyn do prania odzieży sportowej – poj. 500 ml:

Dr. Beckmann High-Tech Impregnator – poj. 250 ml:

Zgłoszenie- Wielkie TESTOWANIE środków do prania odzieży sportowej i funkcjonalnej marki Dr. Beckmann

Choć miałam tego świadomość, że jest to testowanie skierowane do osób bardzo aktywnych, uprawiających sport, uczęszczających na siłownię, czy też basen itp. I tu, w tym momencie przyznam się, że ja nie chodzę na siłownię i nie uprawiam aktywnie żadnego sportu. Natomiast jestem bardzo ale to bardzo aktywna w ciągu dnia, jak również i w nocy. Jestem mamą 24 godziny na dobę. Nie ma ani minuty, bym przesiedziała choć chwilę wygodnie, bez stresu, na kanapie przed telewizorem. Ciągle gdzieś muszę biegać za dziećmi w jedną i drugą stronę. Ileż to ja przez dzień wykonam skłonów i przysiadów, z podnoszeniem ciężarów. Codziennie podnoszę moje słodkie ciężary (synków) 😉

Wcześniej nie mogłam się zebrać do ćwiczeń, a to brakowało mi odpowiedniego stroju, wygodnego obuwia, to znów towarzystwa do ćwiczeń. Teraz mam wszystko: dres a nawet kilka, obuwie, towarzysza!;-) – nawet dwóch..

W miarę chęci i możliwości wspólnie z dziećmi ćwiczę przed tv. Wtedy robimy ćwieczenia z jedną z dziewczyn na youtubie co bardzo podoba się moim synkom i z chęcią towarzyszą mi podczas ćwieczeń.

Dr. Beckmann Płyn do prania odzieży sportowej – poj. 500 ml oraz Dr. Beckmann High-Tech Impregnator – poj. 250 ml

Płyny do prania odzieży sportowej  są w niedużych butelkach, tak jak jest to pokazane na moich zdjęciach. Buteleczki są wąskie, nieco wyprofilowane, więc są wygodne w użytkowaniu. Płyny są wodniste, mają lekko wyczuwalny zapach, co jest plusem przy odzieży sportowej, gdyż zazwyczaj unikamy zapachów, by po wysiłku nie mieszały się wszelkie zapachy, pogarszając sprawę;-p  Stosowałam jeden i drugi środek, z tym że płyn do prania częściej niż impregnator. Środek do prania odzieży sportowej bardzo dobrze sobie poradził z potem, nieprzyjemnym zapachem, świetnie odświeżył ubrania sportowe, koszulki, leginsy, dresy bluzki, dzięki czemu wyglądały prawie jak nowe. Jednak w naszym przypadku (dodam, że w jednym) niezbyt poradził sobie z innymi plamami, które jak wiadomo są czeste przy dzieciach. Z racji tego, że środek jest wodnisty, brakowało mi jakiegoś dozownika, mniejszego otworu, ale poradziłam sobie odmierzając wystarczającą ilość nakrętką;-) I właśnie w płynie do prania brakuje dozownika podobnego do takiego jak ma impregnator.

Środek do prania odzieży sportowej dobrze odświeża ubrania pozostawiając świeżość i czystość. Impregnator zastosowałam przy praniu kurtek dziecięcych i nie wiem czy to przypadek, czy tylko mi się wydawało jakby nabrały intensywniejszego koloru, może to właśnie dzięki impregnacji i powłoce wodoodpornej. Dzięki zastosowaniu impregnatu, chłopcy mają teraz nie tylko świeże, czyste kurtki, ale też zapezpieczone i wodoodporne. Impregnator nadaje się do prania w pralce, prania ręcznego, ale też do przemywania gąbeczką. Impregnator można też zastosować na maty, plecaki, czy też obuwie, i myślę, że akurat jeśli chodzi o obuwie to jest dobry pomysł, zwłaszcza w obecnym okresie jesienno-zimowym. Choć moje buty do ćwiczeń są już trochę zniszczone i przeszły ze mną wiele, to muszę przyznać, że po przetarciu impregnatorem wyglądają znacznie lepiej.

Widziałam, że oba produkty, można kupić w sklepach internetowych, czy też stacjonarnie w Rossmannie.

 

Exit mobile version