suplementy

Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Posted by

Poprawa wyglądu, czyli suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie❣️❣️❣️

Jakieś trzy tygodnie temu informowałam Was na FB jak i na IG, iż rozpoczęłam 3-miesięczną kurację z MERZ SPEZIAL. Miałam zamiar wystawić mój wpis po ukończonej kuracji, jednak postanowiłam napisać go nieco wcześniej, by dać szansę innym kobietom na to, gdyż być może również chciałyby poprawić swój wygląd, a mianowicie wzmocnić włosy, skórę oraz paznokcie. Suplementy przydadzą się na wiosnę! Po zimie włosy są nieco osłabione, a skóra jest jakby szara i pozbawiona blasku.

Moje paznokcie są bardzo kruche i łamliwe, dlatego taka kuracja tym bardziej mi jest potrzebna. Wiem, że najlepsza jest zróżnicowana dieta; owoce, warzywa, duża ilość wody, ale w natłoku obowiązków czasem nie ma choć chwili by przysiąść i zjeść ciepły domowy obiad. Wiecznie zabiegana, obowiązki domowe, pranie, zmywanie a to wszystko nie sprzyja moim paznokciom. Moje włosy również nie należą do najzdrowszych, odżywionych i pięknie wyglądających, a skóra nie jest promienna. Dlatego małe wzmocnienie jest u mnie jak najbardziej mile widziane.

Suplementy na włosy, skórę i paznokcie, czy działają?

Suplementy MERZ SPEZIAL stosuję już jakieś trzy tygodnie, więc nie jest to jakiś długi czas na spektakularne efekty, ale już nie mogę doczekać się moich odrośniętych i pięknych paznokci. Wiem, że na ich piękny wygląd muszę jeszcze poczekać, by odrosły, ale po włosach zauważyłam jakby mniej wypadały i zaczęły odrastać nowe, natomiast skóra jest nieco bardziej odżywiona.

Wiem, że na widoczne efekty muszę jeszcze poczekać, ale chciałam Wam pokazać, że również możecie rozpocząć kurację i dzielić się Waszymi opiniami i efektami pozostawiając komentarz pod tym wpisem, być może będzie pomocny dla innych.

suplementy

Stosowanie tabletek Marz Special zalecane jest osobom mającym cienkie, rozdwajające się i nadmiernie wypadające włosy, łamliwe paznokcie oraz suchą i wrażliwą skórę. Takie objawy mogą wynikać z niewłaściwej diety, ubogiej w istotne dla zdrowia składniki mineralne i odżywcze. Suplementacja preparatem Merz Special ma pozytywny wpływ na kondycję i wygląd skóry, włosów i paznokci.

Merz Spezial  – Efekty systematycznej i prawidłowej suplementacji:

  • Promienna skóra o zdrowym wyglądzie

Biotyna, witamina B2, niacyna (nikotynamid) oraz cynk zawarte w Merz Spezial Dragees odżywiają skórę i pomagają zachować jej zdrowy wygląd. Z wiekiem tracimy w skórze kolagen – witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu prawidłowego funkcjonowania skóry.

  • Gęste, lśniące włosy

Cynk i biotyna pomagają zachować zdrowe włosy. Na prawidłowy przebieg procesu tworzenia się włosa w cebulce mają wpływ aminokwasy: cysteina i metionina.

  • Piękne, mocne paznokcie

W Merz Spezial Dragees, dla prawidłowej budowy paznokci, szczególnie istotne są: cynk, żelazo, oraz aminokwasy zawierające siarkę, wchodzące w skład białka soi.

Przyjmując dwie drażetki Merz Spezial dziennie zapewnimy swojemu organizmowi kompleksową pielęgnację skóry, włosów i paznokci. Jak we wszystkim ważna jest systematyczność i dłuższa kuracja, dla lepszych i widocznych efektów. Ja już nie mogę się doczekać widocznej „gołym okiem poprawy”.

Znacie suplementy Merz Spezial? 😉

A dla wzmocnienia i lepszych efektów polecam zdrową, zróżnicowaną dietę, bogatą w owoce i warzywa. Przy okazji zapraszam do mojego wcześniejszczego wpisu “Dieta warzywno – owocowa dr Ewy Dąbrowskiej, program na 6 tygodni