Świece zapachowe od BISPOL – na początek miłego wieczoru.

Posted by

Nastały chłodne wieczory, więc trzeba sobie umilić jakoś te chwile.

Ja proponuję miły wieczór z mężem/partnerem. Co nam się przyda na taki wieczór, to oczywiście nastrojowa muzyka, ciekawy film, dobry soczek ;-p smaczne przekąski i oczywiście świece zapachowe, które nadadzą spokojny, przyjazny i miły nastrój. Rozpalone i pachnące świece zawsze nadają romantyczności. Idealne rozwiązanie do stworzenia klimatycznej atmosfery. 😉 Mając dzieci zawsze brakuje czasu by w ciągu dnia zadbać o związek, dlatego wspólne miłe wieczory są najlepsze dla podtrzymania przyjaznych, romantycznych i pełnych miłości relacji między rodzicami.

Od jakiegoś czasu mam okazję testować świece zapachowe od BISPOL. Nie ukrywam, że takie pięknie pachnące i rozpalone świece wprowadzają mnie w miły nastrój. Wszystkie świece są świetnym pomysłem na stworzenie ciepłego, romantycznego nastroju we wnętrzu, czy to w salonie, sypialni, a nawet w łazience. Tworzą wspaniałą atmosferę dzięki swojemu przyjemnemu zapachowi. Poniżej przedstawię świece, oraz pomysły na ich aranżacje.

Do testowania otrzymałam takie świece jak: 

  • TROPICAL FRUITS SCENTED CANDLE – Jest to świeca zapachowa w szklanym naczyniu. Jak nazwa wskazuje pachnie owocami tropikalnymi. Jest to delikatny, nie drażniący, można napisać, że słodki zapach. Świeca wygląda ładnie sama w sobie, więc nie potrzebuje zbytnio dodatków, ale możemy troszkę się pobawić w różne aranżacje. Ja moją świecę postawiłam w towarzystwie innych mniejszych świeczek zapachowych, tzw. podgrzewaczy. A dokładnie są to świeczki ORANGE SCENTED CANDLES o intensywnym pomarańczowym zapachu. Dla porównania, mniejsze zapachowe świeczki pachną bardzo mocno intensywnie, a ta w szklanym słoiczku jest delikatniejsza i jej zapach jest nieco mniej wyczuwalny. Do świeczek dodałam pomarańcze i mandarynki dla podkreślenia zapachu i tak by wyglądało to wszystko bardziej ciepło i soczyście. ;-p Czas palenia świeczki w szklanym naczyniu to 24h.

  • Kolejnymi świecami są świece zapachowe SCENTED CANDLESORANGE -pomarańcza, CINNAMON– cynamon, LAVENDER– lawenda, STRAWBERRY– truskawka, FOREST FRUITS– owoce leśne, SPA GARDEN – ogród SPA. Wszystkie te świece zapachowe łączą piękne zapachy, każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Truskawka pozwala przywołać wspomnienie lata a ogród SPA pozwala szybciej się odprężyć i zrelaksować. Zapachy są bardzo intensywne. Mniej intensywny, można napisać, że nawet delikatny jest zapach SPA GARDEN- zapach taki powiedziałabym mydełkowy. Czas palenia świec to 4h.  Z takimi małymi świeczkami- podgrzewaczami mamy spore pole do popisu jeśli chodzi o aranżacje. Możemy je ustawiać na wszelkie sposoby jak nam się podoba i nawet bawić się kolorami i zapachami. Ja swoje świeczki ustawiłam tak jak na obrazu, czyli wykorzystałam górę od fajki wodnej. ;-p Potrzeba matką wynalazków! 😉 Efekt wygląda całkiem całkiem, prawda? 😉

  • FOREST FRUITS SCENTED CANDLES – Zapach owoców leśnych. Zapach jest delikatny, mniej intensywny niż te wyżej wymienione, a może to mi tylko tak się wydaje. Świeczki również są typu – podgrzewacze, jednak są większe. W opakowaniu jest 6 sztuk. Czas palenia to również gdzieś z 4h może troszkę więcej, niestety nie ma podanej informacji na opakowaniu, a ja nie stoję z zegarkiem nad świeczką, więc dokładnego czasu nie podam. ;-p Kto jest ciekawy musi sam się przekonać. 😉 Wpadłam na pomysł by świeczkę postawić na kieliszku do wina, a na dnie umieścić kwiat, ozdoba przy świecy to po prostu ozdoba do włosów. 😉 Taka kompozycja będzie idealna na niedzielny stół, przy obiadku z rodzinką.

  • CANDLES LIGHT OF THE MOMENT – W opakowaniu są 4 sztuki. kolor ecru. Są to świece wotywne, czyli wkłady. Świece bezzapachowe i bez żadnych zdobień. Przy tych świecach możemy się trochę pobawić i wymyślić własne ciekawe zestawienie. Ja do ozdoby mojej świeczki wykorzystałam materiałowe wstążeczki.
  • SCENTED CANDLES; GREEN TEA – zielona herbata i VANILLA CUPCAKE -babeczka waniliowa. W opakowaniu jest po 30 sztuk. Świece zapachowe są w trzech kolorach, w jaśniejszych i ciemniejszych odcieniach. Zapach świec o zapachu babeczek waniliowych jest taki średni, słabo czuć tymi waniliowymi babeczkami. Dodam, że uwielbiam zapach wanilii. Zielona herbata natomiast, tu zapach jest bardziej wyczuwalny, nawet jest przyjemny. Zapachy są delikatne, mało wyczuwalne. Niżej na zdjęciu są ozdobione słoiki po kawie. 😉

Najbardziej zapachowymi świecami i mocno pachnącymi są świece SCENTED CANDLESORANGE, CINNAMON, LAVENDER, STRAWBERRY, FOREST FRUITS, SPA GARDEN i te najbardziej przypadły mi do gustu jeśli chodzi o zapach, a jeśli mówimy o wyglądzie wtedy najbardziej efektowna jest świeczka w szklanym naczynku TROPICAL FRUITS SCENTED CANDLE. 

Wykorzystujesz świece zapachowe dla umilenia wieczoru? 😉