Site icon Blog Mama

Świece zapachowe od BISPOL – na początek miłego wieczoru.

Nastały chłodne wieczory, więc trzeba sobie umilić jakoś te chwile.

Ja proponuję miły wieczór z mężem/partnerem. Co nam się przyda na taki wieczór, to oczywiście nastrojowa muzyka, ciekawy film, dobry soczek ;-p smaczne przekąski i oczywiście świece zapachowe, które nadadzą spokojny, przyjazny i miły nastrój. Rozpalone i pachnące świece zawsze nadają romantyczności. Idealne rozwiązanie do stworzenia klimatycznej atmosfery. 😉 Mając dzieci zawsze brakuje czasu by w ciągu dnia zadbać o związek, dlatego wspólne miłe wieczory są najlepsze dla podtrzymania przyjaznych, romantycznych i pełnych miłości relacji między rodzicami.

Od jakiegoś czasu mam okazję testować świece zapachowe od BISPOL. Nie ukrywam, że takie pięknie pachnące i rozpalone świece wprowadzają mnie w miły nastrój. Wszystkie świece są świetnym pomysłem na stworzenie ciepłego, romantycznego nastroju we wnętrzu, czy to w salonie, sypialni, a nawet w łazience. Tworzą wspaniałą atmosferę dzięki swojemu przyjemnemu zapachowi. Poniżej przedstawię świece, oraz pomysły na ich aranżacje.

Do testowania otrzymałam takie świece jak: 

Najbardziej zapachowymi świecami i mocno pachnącymi są świece SCENTED CANDLESORANGE, CINNAMON, LAVENDER, STRAWBERRY, FOREST FRUITS, SPA GARDEN i te najbardziej przypadły mi do gustu jeśli chodzi o zapach, a jeśli mówimy o wyglądzie wtedy najbardziej efektowna jest świeczka w szklanym naczynku TROPICAL FRUITS SCENTED CANDLE. 

Wykorzystujesz świece zapachowe dla umilenia wieczoru? 😉

Exit mobile version