Testowanie- ekologiczny środek czyszczący marki Frosch o zapachu maliny!

Posted by

Frosch Malinowy środek czyszczący -testowanie

Jak już pewnie wiecie, jestem fanką konkursów internetowych, wszelkiego rodzaju testowań ogłaszanych na stronach konkursowych. Biorę udziały w konkursach na stronach poświęconych rodzicom, dzieciom i mamom. W miarę, gdy dysponuję jakimś wolnym czasem, zgłaszam się do konkursów i przyznam, że udaje mi się coś tam wygrać. 😉 Lubię to uczucie szczęścia i satysfakcji, gdy otrzymuję mailową wiadomość o wygranej. To super uczucie, kto nie spróbował musi się przekonać. ;-)I tak było i w tym przypadku, gdy otrzymałam maila o wygranej w akcji Testowanie: ekologiczny środek czyszczący marki Frosch o zapachu maliny, Nabór do testów był ogłoszony na stronie Familie.pl w zakładce konkursy. Dzięki testowaniu poznaję różne produkty, których wcześniej nie miałam okazji wypróbować.

Jestem mamą dwóch przedszkolaków, więc zależy mi na tym, aby rośli oni w czystym i przyjaznym środowisku.

Środek czyszczący marki Frosch o zapachu maliny jest ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Coraz częściej staram się wybierać zdrowe i ekologiczne produkty, które są bezpieczniejsze zarówno dla całej rodziny jak i matki natury. Jak większość mam, również ja, chcę by moi chłopcy wychowywali się w bezpiecznym dla nich środowisku, a tym samym, by dom był bezpieczny i czysty. Z ekologicznym środkiem czyszczącym Frosch o zapachu maliny, dbam o czystość, a przy okazji o środowisko, nie zatruwając wody i otoczenia chemikaliami i silnymi detergentami.

Czystość i ekologia z marką Frosch

Coraz cześciej większość z nas świadomie podchodzi do wyboru różnych produktów, zamiast plastikowych reklamówek wybieramy torby materiałowe, zamiast plastikowych jednorazowych butelek, wybieramy butelki wielorazowe z filtrem. I tak samo podchodzimy do środków czyszczących, gdyż jeśli coś jest skuteczne i naturalne, czemu by nie spróbować. Wychodzi to z korzyścią dla wszystkich, gdyż oszczędzamy pieniądze i środowisko. Butelki Frosch wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu.

 

Testowanie: Frosch malinowy środek czyszczący 1l z naturalna formułą bazującą na malinie.

  • Doskonale czyści, usuwa kamień i nadaje połysk, nie pozostawiając smug. U mnie w łazience usunął nawet stary kamień, który był do okoła baterii przy umywalce. Byłam zaskoczona, gdyż używałam różnych specjalnych detergentów do stosowania w łazience.
  • Malinowy delikatny zapach pozostawia świeżość w łazience i kuchni, a nie zapach silnych środków czyszczących.
  • Od razu po otwarciu butelki czuć ocet malinowy, a z doświadczenia wiem, że ocet, który jest naturalny i tani, jest też skuteczny.
  • Bardzo dobrze usuwa osad z kamienia, mydła i wody.
  • Pozostawia piękny połysk, dzięki czemu baterie prysznicowe, krany, umywalki, wanny, zlewy pozostają czyste i z połyskiem jak nowe.
  • Jestem zadowolona z tego produktu, gdyż od razu tuż po zastosowaniu widać ekekt, na który nie musiałam długo czekać.
  • Dużym plusem jest również cena, którą wypatrzyłam w internecie. Gdzie za 1l srodka czyszczącego Frosch Malina zapłacimy około 10złotych. Co jest bardzo atrakcyjną ceną, a produkt z pewnością starczy na długo, by kilka lub kilkanaście razy wysprzątać dom, czy też mieszkanie.
  • Marka Frosch kojarzy mi się z płynami do mycia butelek dziecięcych, więc tym bardziej ufam temu produktowi, że jest bezpieczny.
  • Do testowania otrzymaliśmy w paczce środek czyszczący Frosch o zapachu maliny 1l oraz brelok z zabawną zieloną żabką w żółtych gaciach. Dzieciaczki bardzo ucieszyły się z żabki, nawet zauważyły, że można ją rozebrać do spania;-)
  • Dziękuję za możliwość testowania Familie.pl