hubert_testuje

Testowanie produktów z blogosfery Canpol babies

Posted by

Testowanie produktów z blogosfery Canpol babies.

Do Blogosfery zgłosiłam się niedawno. Byłam bardzo zaskoczona a zarazem szczęśliwa, kiedy udało mi się już po pierwszym zgłoszeniu dostać do testowania produktów. Otrzymaliśmy do testów zestaw „Kolorowe zwierzątka”, który zawiera: komplet śliniaków bawełniano – ceratkowych, termoopakowanie pojedyńcze na butelkę, dużą butelkę antykolkową szerokootworową, kubek treningowy z silikonowym ustnikiem, miękką książeczkę z piszczałką. Zestaw przyszedł do nas bardzo szybko bo już po tygodniu od ogłoszenia listy testerów mieliśmy zestaw w domu. 😉

zwstaw_canpol

W tym samym czasie wysłałam moje zgłoszenie do testowania produktów jak i do organizacji konkursów. Do konkursów się nie dostałam, ale nie tracę nadziei, wiem, że jak nie teraz to za którymś kolejnym razem na pewno mi się uda;-) Początki zawsze są trudne jak to jest i w macierzyństwie, ale z każdym kolejnym dniem z każdym nowym doświadczeniem jest coraz łatwiej…

butelka_canpolButelka antykolkowa szerokootworowa jest dość DUŻA, a zaznaczoną miarkę ma do 300 mililitrów. Jest to nasza pierwsza aż tak duża butelka. Kolor butelki jest troszkę nietrafiony, gdyż dostaliśmy różową;-) ale to nie jest jakiś duży problem… 😉 Butelka ma szeroki otwór więc łatwo mi jest utrzymać ją w czystości, jest bardzo estetyczna i ma słodką różową żyrafkę. W kubku treningowym można wymienić górę na smoczek, który znajduje się w  butelce antykolkowej szerokootworowej, jak i w butelce smoczek można zamienić z górą od kubka treningowego. Otwory obu butelek się zgadzają więc nie ma z tym żadnego problemu… Sprawdziłam i wypróbowałam!;-)
ksiazeczka_canpolPierwszym produktem, którym najbardziej zaciekawiły się i zainteresowały moje dzieci była miękka książeczka z piszczałką. Ta książeczka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia więc akurat idealna zabawka dla Piotrusia i Hubercika. Jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Każda strona książeczki zawiera inne zwierzątko, które jest podpisane w języku angielskim. Jest to świetny sposób by nauczyć większe dziecko (Piotruś 2 latka) nowych słówek. Hubercikowi ( 7 miesięcy) ta książeczka służy jako gryzak oraz jako zabawka do kąpieli.
kubek_treningowyKubek treningowy, który znajduje się w zestawie zawiera silikonowy ustnik, który jest doskonałym rozwiązaniem przy nauce picia z kubeczka już od 6 miesiąca życia. Hubercik właśnie będzie zaczynał swoją przygodę z kubeczkiem treningowym od Canpol;-) Ten ustnik jest super! bardzo przypomina smoczek butelkowy, więc myślę, że z przestawieniem się na kubeczek nie będzie problemu. Dodam, że kubeczek jest śliczny, z tym misiem słodko wygląda. Posiada również uchwyty, więc kubeczek z łatwością utrzymują maluśkie rączki Hubercika… Synek na razie zamienił kubeczek w gryzaczeK.
termoopakowanie_canpolTermoopakowanie pojedyńcze na butelkę jest całe w kolorowe zwierzątka, które przyciągają uwagę dziecka. Termoopakowanie w środku jest wykonane ze styropianu, więc utrzymuję temperaturę ciepłych jak i zimnych pokarmów przez kilka godzin. Takie opakowanie na butelkę sprawdza się u nas na spacerach, gdzie wkładamy butelkę z ciepłą wodą bez obaw że po wyjściu z domu woda już będzie zimna. Do termoopakowania zmieści się nawet szeroka butelka.
sliniaki_canpolW zestawie otrzymałam również śliniaki bawełniano- ceratkowe. Opakowanie zawiera 7 sztuk śliniaków każdy na inny dzień tygodnia. Na każdym śliniaczku jest inne zwierzątko. Śliniaki są dość długie więc chronią ubranko przed pobrudzeniem.

 

hubert_testujepiotrus_testuje

Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu, ponieważ jest bardzo ładny i praktyczny. Moje dzieciaczki uwielbiają zwierzątka więc są zachwyceni książeczką! 😉