Testujemy wygrany zestaw Sidolux Anti-Bac

Posted by

Testowanie zestawu Sidolux Anti-Bac

Nie tak dawno miałam okazję testować kremy do twarzy dla mamy i dziecka. Wpis oczywiście pojawił się na blogu kilkanaście dni temu Naturalne kremy do twarzy dla mamy i dziecka od WELEDA Obecnie udało mi się dostać do testów preparatów do dezynfekcji rąk i domu Sidolux Anti-Bac. Jedne jak i drugie testy zorganizowane zostały na stronie Familie.pl -„Czysty i bezpieczny dom? Weź udział w TESTOWANIU i wygraj zestaw płynów do dezynfekcji rąk i domu!”

Familie.pl to portal dla rodziców, o którym wiele razy wspominałam już u mnie na blogu. Między innymi, dzięki tej stronie, miałam, jak i nadal mam, okazję testować wiele nowych, nie znanych mi wcześniej produktów. Tak było i w tym przypadku. Choć markę Sidolux znam, to jednak nie miałam okazji zapoznać się z produktami przeznaczonymi do testów między innymi:

  • Lakma SIDOLUX Anti-Bac antybakteryjny płyn uniwersalny, pojemność: 500 ml
  • SIDOLUX Anti-Bac żel wirusobójczy do dezynfekcji rąk, pojemność: 100 ml
  • Lakma SIDOLUX Anti-Bac antybakteryjny płyn do mycia łazienki, pojemność: 500 ml
  • antybakteryjny płyn do mycia kuchni, pojemność: 500 ml
  • antybakteryjny płyn do podłóg, pojemność: 750 ml

Do testowania dostałam zestaw 2, czyli SIDOLUX Anti-Bac antybakteryjny płyn do lazienki, pojemność: 500 ml oraz SIDOLUX Anti-Bac żel wirusobójczy do dezynfekcji rąk, pojemność: 100 ml

SIDOLUX Anti-Bac antybakteryjny płyn do mycia łazienki, pojemność: 500 ml  Jest przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych, m.in. ceramiki, stali nierdzewnej, szkła i tworzyw sztucznych. Stosowanie tego biobójczego płynu do dezynfekcji łazienki ma sprawić, że wszystkie urządzenia i powierzchnie będą nie tylko nieskazitelnie czyste, ale i wolne od bakterii, wirusów i grzybów.

Natomiast SIDOLUX Anti-Bac żel wirusobójczy do dezynfekcji rąk, pojemność: 100 ml, to profesjonalny żel biobójczy do dezynfekcji rąk. Polecany zarówno do użytku domowego jak i do stosowania w punktach medycznych i usługowych. Produkt o silnym działaniu zwalczającym bakterie, wirusy i grzyby, zawiera 83% alkoholu. Dzięki temu, że jest w małym i praktycznym opakowaniu, można mieć go zawsze przy sobie, w podróży jak i poza domem. Jego dodatkową zaletą jest to, że do użycia nie wymaga wody.

Moje pierwsze wrażenia po testach SIDOLUX Anti-Bac

Opakowania ładnie się prezentują i są poręczne, wygodne w użytkowaniu. Dzięki spryskiwaczowi w płynie antybakteryjnym do łazienki Sidolux Anti-Bac, jego stosowanie jest proste, szybkie i skuteczne. Przy użyciu nie musiałam używać misek, szmatek, wystarczyło tylko spryskać, trochę odczekać, następnie przetrzeć gąbką i ostatecznie spłukać. Łatwość użytkowania to już jest duży plus.

Następnym punktem, który brałam pod uwagę to zapach. Wiadomo, przy takich produktach do dezynfekcji łazienki preparaty zazwyczaj niemiłosiernie śmierdzą. Ten natomiast zapach nie był drażniący i mocno intensywny przy stosowaniu, jednak po odczekaniu tych 15 minut, jak nakazuje producent, zapach w łazience w dalszym ciągu się utrzymywał jeszcze przez dłuższy czas. Oczywiście, jak już wcześniej wspominałam, zapach nie jest drażniący i intensywny, więc w trakcie mycia mogłam swobodnie wchodzić do łazienki, bez zatykania nosa, czy też wstrzymywania oddechu.

Efekt po zastosowaniu zaskakujący- czysto i błyszcząco. Ogólne wrażenia pozytywne.

Kolejny testowany produkt to żel wirusobójczy Sidolux Anti- Bac Poręczne i nieduże opakowanie, które zmieści się wszędzie, czy to do damskiej torebki, czy też plecaka, a nawet do kieszeni. Zapach- jak to przy produkcie opartym na alkoholu 83%, znacznie wyczuwalny spirytus. Jednak szybko się ulatnia i nie jest tak jawny. Żel dobrze się rozprowadza. Wystarczy niewielka ilość, by rozsmarować na całych dłoniach. Szybko się wchłania. Żel się nie lepi, jak to jest przy podobnych produktach. Jest to fajny i poręczny sposób na dezynfekcję rąk zarówno w domowych warunkach, jak i poza domem. W takich miejscach jak: wypad na zakupy, spacery po parku, na placach zabaw, w pracy, podczas jazdy autobusem itp.

W obecnej sytuacji, jaką jest pandemia, takie produkty są wręcz obowiązkowe. Zaczynamy rozglądać się za preparatami, które zapewnią czystość, jak i bezpieczeństwo całej rodzinie w domu i poza nim.

Obecnie dezynfekcja wpisała się w nasze życie, niemalże jak chleb powszedni. Oby stosowanie takich produktów przedłużyło się jak najdłużej, a najbardziej mowa tu o żelu do rąk. Choć z komunikacji miejskiej korzystam „od święta”, to ostatnio jadąc w upalny dzień, dziękowałam Bogu, że mam maseczkę na twarzy. Dzięki niej mniej wyczuwałam otaczający mnie zapachu potu. Jak również, cieszyło mnie to, że posiadam żel antybakteryjny Sidolux, którym mogę zmyć te wszelkie bakterie. Owe wirusy i bakterie mogły przenieść się na mnie ze spoconych i brudnych rur autokarowych. Taki oto plus tej całej pandemii, który jest zauważalny w autobusach. ;-p

Dodam na koniec, że oba produkty są bardzo wydajne. Pozostawiają czystość, świeżość i poczucie bezpieczeństwa i higieny.

Za możliwość testów dziękuję portalowi Familie.pl

Wygrałam również zestaw produktów Sidolux Anti-Bac w drugim etapie konkursu, za najciekawszą relację z testów! Zestaw okazał się nieco inny, niż był przedstawiony na stronie organizatora, ale jest całkiem fajny a do tego bardzo praktyczny i z pewnością się przyda. Czystego domu w prawdzie nie mam 😛😂😰 no ale może przy odrobinie chęci, zaangażowania i oczywiście wygranych produktów od Sidolux z seri Anti-Bac będę mieć ten czysty lśniący dom! Wiadomo, czysty dom, to marzenie prawie każdej mamy!👪 Ale jak to mówią marzenia się nie spełniają,marzenia trzeba spełniać. Tak więc do dzieła!:-) Zapowiada się pracowity dzień!😳😉