torba ekologiczna bulldog brytyjka_pl

Torba ekologiczna na zakupy od Brytyjka.pl

Posted by

Torba ekologiczna na zakupy BULLDOG

Jak każda kobieta, uwielbiam torebki, czy to na zakupy czy eleganckie, sportowe oraz różne plecaki. Odkąd jestem mamą stawiam na wygodę oraz duże rozmiary, tak by wszystko mogło się zmieścić. Od rzeczy dla dzieci po moje drobiazgi. Lubię wybierać torebki w ciekawym stylu ale też w przystępnych cenach, przecież nie wydam majątku na jeden sezon. Zazwyczaj mam tak, że torebki które nosiłam rok temu, teraz zalegają tylko w szafie i czekają na swoje pożegnanie na które nie mam serca ale ten czas w końcu musi nastąpić. Teraz cieszę się z nowego nabytku jakim jest torba ekologiczna na zakupy z pięknym i modnym nadrukiem BULLDOG. Torba ekologiczna pochodzi ze sklepu Brytyjka.pl. W tym sklepie odnajdziemy ciekawe i piękne torebki w pięknym i eleganckim stylu jak również w przystępnych i rozsądnych cenach.

brytyjka torba ekologiczna 3

Torba ekologiczna i jej wielofunkcyjność.

Jako mama staram się dbać o środowisko, ponieważ nie chciałabym aby moje dzieciaczki wychowywały się i żyły na stercie śmieci. Przerażają mnie widoki, gdy podczas spaceru widzę przy chodnikach sterty wywalonych i porozsypywanych śmieci. Wychodząc na spacer w założeniach mam świeże powietrze, piękną zieleń i urocze widoki, a jak na razie ta zieleń przeplata się z plastikowymi butelkami, papierkami i reklamówkami.

Staram się wybierać ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania. Myślę, że dobrym i ekonomicznym wyborem jest zakup torby ekologicznej ECO BAG z naturalnego i wytrzymałego materiału. Taka torba jest wielofunkcyjna, ekologiczna, wytrzymała, ekonomiczna i praktyczna, więc posiada same plusy a do tego bardzo ładnie i ciekawie wygląda. Z taką torebką można iść na zakupy, na plażę, spacer, plac zabaw oraz na wypad z przyjaciółką a nawet do szkoły czy w miejsce pracy.

Mając dwójkę małych dzieciaczków, często mam takie sytuacje, że muszę zabrać ze sobą dużo rzeczy, które muszę gdzieś pomieścić a nie wchodzą już do torby spacerowej, więc dodatkowo taka materiałowa torba dużych rozmiarów sprawdza się idealnie. Torba ma wstawkę, dzięki czemu pomieści dużo rzeczy. Wcześniej posiadałam materiałowe torebki bez dodatkowego poszerzenia po środku, przez co wchodziło mało rzeczy a torba stała się bezużyteczna. Torba ekologiczna łatwa jest w utrzymaniu czystości oraz zajmuje mało miejsca. Po złożeniu ją w kostkę, można schować ją w każdej torbie, a nawet kieszeni. Fajna, wygodna, poręczna i modna torba ekologiczna wykonana z ekologicznej tkaniny- bawełny. Moja torba posiada obustronny nadruk oraz solidne i długie uchwyty do ręki oraz pasek na ramię – udźwignie nawet cięższe zakupy, rzeczy dla dziecka czy książki.

Uwielbiam takie duże torebki, które pomieszczą wszystkie potrzebne rzeczy na spacer z dziećmi.