Torba i plecak Babymel, czyli wielofunkcyjność i wygoda.

Posted by

Torba i plecak Babymel

Jakiś czas temu otrzymałam wiadomość o dostaniu się do testów ze strony familie.pl Bardzo się ucieszyłam, gdyż torba i plecak Babymel wygląda naprawdę fajnie, a do tego jest wielofunkcyjna. Możemy ją nosić jako torebkę na ramie, jako plecak, bądź też podczas spaceru przyczepić do wózka. Miałam możliwość wyboru modelu, a gdy weszłam na stronę Babymel.pl nie mogłam się zdecydować, który model wybrać, czy może romantyczny i bardzo uroczy, oczywiście w serduszka, czy jednak czerwony, który aż się prosi by go wybrać, bo trudno przejść obojętnie obok takiego koloru. Postanowiłam wybrać bardzo prosty model i kolor. Można napisać klasyk, jak z „małą czarną” i wybrałam „torba i plecak Babymel Robyn Black„.

Torba i plecak Babymel Robyn Black

Jest to czarny torbo – plecak, wykonany z gładkiej eko skóry. Dla mnie idealny, ponieważ pasuje do wszystkiego, a do tego wygląda bardzo naturalnie, że nawet bez dzieciaczków można z nim wyjść na miasto. Jest to wielofunkcyjna torba, którą w każdej chwili mogę zamienić w plecak. Już nie pamiętam co wysyłałam w zgłoszeniu, bo moje zgłoszenia nigdy nie są przemyślane, tylko piszę co myślę i czuję w danej chwili. ;-p To tak jak moje wpisy na blogu. Natomiast pamiętam, że od razu skojarzyłam tą torebkę z moimi wędrówkami z góry na dół z trzeciego piętra. A to dlatego, że nie dość, że mam do zniesienia wózek, torebkę wypchaną po brzegi to jeszcze dwójkę dzieciaczków. Schodząc po schodach zakładam torbę jako plecak a następnie przyczepiam ją do wózka. Spacerując zakładam ją w zależności od potrzeb. Gdy brakuje mi rąk jako plecak, a gdy na przykład wchodzę do sklepu, wtedy przewieszam na ramię by mieć ją pod ręką. 😉

Dzięki swej wielofunkcyjności, czyli 4 w 1, torba sprawdza się doskonale codziennie w każdej sytuacji. Idealnie sprawdzi się przy sportowej jaki i eleganckiej stylizacji. ;-P Mogę napisać, że jest to torba sportowa w eleganckim wydaniu. Idealna na miasto, do pracy, na spacer, wycieczkę czy też podróż. Nawet i tata wychodząc z dzieckiem nie wstydzi się wyjść z takim plecakiem. Co już wyżej wspominałam, jest wykonana z eko skóry, natomiast tył, czyli miejsce gdzie styka się z plecami jest materiałowe.

Torba i plecak Babymel posiada wiele kieszonek i przegródek.

Jedna z nich jest zaskakująca, gdyż wcześniej nie spotkałam się z takim praktycznym rozwiązaniem. Mowa tu o bocznej kieszeni specjalnie zaprojektowanej na mokre chusteczki. Taka kieszeń ułatwia szybkie i łatwe sięganie po nie, nie zaglądając do środka torebki. 😉 Praktyczna również jest przednia kieszeń z klapką z zamknięciem na magnes. Gdzie zazwyczaj noszę klucze i chusteczki higieniczne oraz boczna kieszonka po lewej stronie, która jest idealna na butelkę. W środku jest również dużo przegródek, między innymi są trzy kieszenie, w tym dwie z gumową tasiemką, na pieluszki, bądź też by umieścić tam butelkę, oraz jedna na zamek błyskawiczny.

W zestawie z torebką została dołączona mata do przewijania oraz termiczny pokrowiec na butelkę z zamknięciem sznurkowym. Praktyczne gadżety, które sprawdzają się podczas podróży.

 

 

Torba i plecak Babymel jak najbardziej mi się podoba i myślę, że będę z nią chodzić niemalże codziennie. 😉

Zapraszam również do mojego wcześniejszego wpisu z testów ze strony familie.pl. Wpis pod tytułem „Parowaro – blender Philips AVENT 4 w 1 trafił w moje ręce!