Trojaczki w górach

„Trojaczki w górach” – Premiera książki

Posted by

Dziś premiera książki „Trojaczki w górach” Nicole Lambert

Kto z Was nie mógł się doczekać tej książki? Informuję, że „Trojaczki w górach” są już w sprzedaży! To książka w której aż roi się od zabawnych pytań i sytuacji. Dzieci zadają mnóstwo pytań, a co wtedy, gdy te pytania zadają trojaczki? Jest śmiesznie, zabawnie i ciekawie. Z pewnością uśmiechniecie się czytając tą książkę. Jest to komiks z bardzo ciekawymi i kolorowymi ilustracjami. Rysunki doskonale odzwierciedlają treść tekstu. Wszystko to co czytamy, możemy sobie wyobrazić patrząc na obrazki.

Trojaczki w górach

 

Znacie „Trojaczków”?

Jeśli jeszcze nie znacie, to nic straconego, właśnie macie okazję ich poznać. „Trojaczki w górach” to już 6 tom serii o zabawnym i humorystycznym rodzeństwie. Piękne i kolorowe ilustracje doskonale odzwierciedlają świat dzieci, ich ciekawość i zainteresowania, mimikę twarzy, zachowanie itp. Dzieci w podobnym wieku (przedszkolnym ale też i szkolnym) mogą utożsamić się z zabawnymi przygodami małych urwisów. Maluchy z natury są ciekawi świata. Myślę, że niejednokrotnie byliśmy w podobnej sytuacji co trojaczki i ich mama, słysząc przejęzyczenia i nieporozumienia. Każda taka sytuacja jest zabawna i czasem śmieszy do łez.

„Trojaczki” powstały w 1983 roku i stały się cześcią dzieciństwa trzech pokoleń Francuzów, dzięki historyjkom ukazującym się w czasopisamach i książkach, a także w kreskówkach. Bajka „Trojaczki” jest również wyświetlana na kanale MiniMini+.

Książka „Trojaczki w górach

Zabawne i ciekawe historyjki w zimowej scenerii. Pozycja idealna do czytania podczas długich zimnych wieczorów. Książka, ciepły koc, smaczna herbatka, miły nastrój to doskonały przepis na udany wieczór i fajne zakończenie dnia. Wspólne czytanie książek zawsze ociepla atmosferę i nastrój, więc nie musimy się martwić mrozem. 😉 Egzemplarz w twardej oprawie, liczący 60 stron. Pozycja wydawnicza dostępna na stronie www.galeriaksiażki.pl 

My poznaliśmy już wcześniej Trojaczków i posiadamy książkeczki takie jak „Trojaczki w szkole” oraz „Trojaczki. To już przesada”. Zapraszam również do moich wcześniejszych wpisów z książeczkami; “Trojaczki. To już przesada.” Nicole Lambert oraz Trojaczki w szkole. Nicole Lambert. Dziś premiera książki.

Polecam i zapraszam do czytania! 😉