cukierki werther's original pudełko

Werther’s Original – testowanie cukierków.

Posted by

Moje pierwsze testowanie produktów Werther’s Original

Dziś chciałam Wam przedstawić moją słodką paczkę od Rekomenduj.to. Jest to moje pierwsze testowanie produktów na tej platformie. Paczkę otrzymałam w ramach kampanii Werther’s Original. Jeśli chcielibyście mieć okazję testowania produktów możecie zapisać się na stronie Rekomenduj.to. Ja zapisałam się już jakiś czas temu, może nawet z pół roku temu, a właśnie niedawno udało mi się dostać po raz pierwszy do testowania produktów od Werher’s Original.

 Werther’s Original od Rekomenduj.to

W paczce ambasadora otrzymałam cukierki w czterech smakach:

  • Soft Eclairs
  • Soft Caramels
  • Creamy Filling
  • Cukierki śmietankowe

Cukierki Soft Eclairs (Nowość)

Dla rozpoznania są to cukierki z fioletowym paskiem na opakowaniu. Cukierki o smaku Soft Eclairs to nowość, więc ich otrzymałam najwięcej. Dokładnej liczby otrzymanych paczek cukierków niestety nie podam, gdyż szybciej je zjadłam, zanim pomyślałam o policzeniu i zrobieniu jakichkolwiek zdjęć, które są istotne w kampanii. Moja pokusa była silniejsza nad obowiązkami. Jak już zaczęłam jeść cukierki to zrozumiałam znaczenie hasła reklamowego Werther’s Original a dokładnie mowa o zdaniu „Tak smakuje przyjemność…” -Kto spróbuje ten zrozumie. 😉 Cukierki Soft Eclairs to połączenie karmelu i czekolady, a dokładniej czekoladowe nadzienie otoczone karmelem. Cukierki rozpływają się w ustach, a wyciekająca i delikatna czekolada jest bardzo smaczna. Po prostu WOW! Takie cukierki przez niektórych określane są jako „mordoklejki” bądź „wyrywacze plomb”, jednak tak jest tylko przez chwilę. Dla takiego niesamowitego smaku warto się poświęcić! Są to miękkie cukierki.

Cukierki Śmietankowe

Dla rozpoznania są to cukierki w opakowaniu z czerwonym paskiem. Myślę, że tego smaku nie muszę przedstawiać i opisywać. Ten smak powinien znać prawie każdy, a przynajmniej większość z czytających ten wpis. Są to klasyczne cukierki Werther’s Original o bardzo wyjątkowym i delikatnym śmietankowym smaku. Mój mąż porównuje te cukierki do smaków z dzieciństwa. Uważa również, że ten smak jest najlepszy. Są to twarde cukierki, do smoktania.

werther's original śmietankowe

Creamy Filling

Cukierki w opakowaniu z brązowym paskiem. Ten smak to połączenie klasyki z nowością. Wyjątkowe połączenie śmietanowych cukierków z delikatnym nadzieniem karmelowym. Cukierki twarde z zewnątrz a miękkie w środku. Smakują rewelacyjnie. Jak dla mnie może są i najlepszym połączeniem smakowym. 😉

werther's original creamy filling

Soft Caramels

Cukierki w opakowaniu z różowym paskiem. Pyszne, delikatne i kremowe cukierki karmelowe. Są to miękkie i ciągnące się cukierki. Te cukierki nie posiadają żadnego nadzienia.

Jestem pewna, iż każdy miłośnik słodyczy pokocha te cukierki i znajdzie swój najlepszy smak. Są cztery smaki do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy smak jest inny i wyjątkowy na swój sposób. Zaczynając paczkę nie można poprzestać na jednym cukierku, więc cieszę się, że opakowania cukierków są nieduże. Testowanie produktów Werther’s Original to sama słodka przyjemność,

Jeśli jesteście zainteresowani testowaniem produktów, to zapraszam do mojego wcześniejszego wpisu (kliknij tutaj) gdzie podawałam i opisywałam strony między innymi Rekomenduj.to i podobne, na których są przeprowadzanie takie kampanie jak Werther’s Original.

werther's original soft carmels