Z naturą za pan brat- akcesoria, drewniana biżuteria, naszyjniki „prosto z lasu”

Posted by

Wydobyj piękno z natury, idź w naturę- akcesoria, drewniana biżuteria, naszyjniki

Czy w twojej codziennej stylizacji biżuteria jest dopełnieniem i taką wisienką na torcie? Czy rozważałaś kupno drewnianej biżuterii? Masz już dość plastiku, folii i stery śmieci? Lubisz być eko i żyć w zgodzie z naturą? Ja lubię, i staram się dbać o środowisko. Moim dzieciom pokazuję, jak sami mogą zadbać o naszą planetę, choćby segregacją odpadów. Obecnie dużo się słyszy w stylu „bądź eko”, „ekologiczna i zdrowa żywność”, „posegreguje, czy zmarnuje”, „ekologiczne”, „zero waste”.

Niestety, wiele osób na ten trend jest bardzo odporna. Sporo osób uważa, że to co skuteczne, dobre i piękne, musi pochodzić z laboratorium, a nie prosto z natury. A przecież to nie jest prawdą. Na szczęście, większość z nas ma świadomość, jaki los czeka planetę, jeśli nie zaczniemy o nią dbać już teraz. Żyjąc ekologicznie i dbając o naszą matkę ziemię, dokładamy naszą małą cegiełkę do ograniczania zużycia plastiku. A bezpośredni kontakt z przyrodą poprawia nastrój, obniża ryzyko depresji i choćby zmniejsza objawy stresu.

Co gdy nie mamy możliwości wyjść na spracer do lasu, czy też parku, bądź nie posiadamy ogródka działkowego? Jak wtedy być bliżej natury?

Jeśli do lasu, czy też parku mamy daleko, a nikt z naszych bliskich nie posiada ogródka, jak również my sami nie mamy dobrej ręki do roślin balkonowych, to i tak możemy się cieszyć kontaktem z przyrodą. To kwestia nastawienia i miłości do natury. Kiedyś, jako małe dziecko, dużo czasu przebywaliśmy na podwórku, wspinaliśmy się na drzewa, teraz siedzimy przed komputerami i patrzymy na świat przez ekran. A co gdy kawałek drzewa, przyniesiemy do naszego domu na codzień? Fajnym rozwiązaniem jest drewniana biżuteria, naszyjniki, pierścionki, zegarki, czy muszki. Tak! Drewniane zegarki, muszki, drewniana obudowa na telefon, drewniane spinki do mankietów, to wszystko jest dostępne na stronie wood-shop.pl to sklep, który wychodzi do ludzi z alternatywą dla plastiku, oferując akcesoria drewniane różnego typu. W ofercie sklepu znajdziemy również mini lasy zamknięte w słoiku.

Trzeba testować różne obcje i dowiedzieć się co do nas pasuje. Testowanie jest dobre i nie ma w tym nic złego. Trzeba zawsze czegoś nowego spróbować, by stwierdzić, czy to jest dobre rozwiązanie dla nas, czy raczej nie i szukamy dalej czegoś innego. Nie każdemu pasuje delikatna złota biżuteria, gdyż czasem lubimy wyróżniać się z tłumu. Małe rzeczy, a budują wyjątkową atmosferę. Projektanci, zazwyczaj biorą pod uwagę dobrostan klienta, czyli to, abyśmy dobrze się czuli w takich akcesoriach. Działania podejmowane przede wszystkim z myślą o środowisku, to trend, który przybiera na sile. Jakie tempo nadamy tym dobrym zmianom, zależy od nas konsumentów.

Drewniana biżuteria? Jesień, to jest ten czas

Taka drewniana biżuteria idealnie sprawdzi się jesienią, będzie to idealne dopełnienie jesiennej stylizacji. Jest to biżuteria zainspirowana naturą. Na stronie sklepu znajduje się szeroki wybór dodatków, stworzonych z polskich oraz egzotycznych drzew. Panie, a zarazem Panowie, znajdą dodatki, które skutecznie uatrakcyjnią każdą jesienną stylizację. Z tymi dodatkami nie zaznamy jesiennej szarej i ponurej nudy. W drewnianych dodatkach tkwi ogromny potencjał, gdyż wydobywa wszystko to co naturalnie piękne!

Wood-shop.pl chce, by drewniane dodatki były czymś więcej, niż tylko ozdobą. Wszystkie dostępne na stronie produkty zostały stworzone w sposób, który jest bezpieczny dla środowiska. „Dbajmy razem o to, co ważne. Dołącz do nas. Poczuj naturę i zdobądź jej kawałek dla siebie”.

A na jesienną nudę, też coś się znajdzie. W ofercie sklepu znajdują się też układanki, jak również drewniane puzzle 3D. Coś wspaniałego, trzeba to zobaczyć! Z pewnością dostarczą niemałej rozrywki i będzie to zabawa na niejeden jesienny wieczór. Dadzą ogromną satysfakcję, jak również są wspaniałą i niebanalną ozdobą mieszkania. Ja osobiście lubię kupować dzieciom drewniane zabawki, i z doświadczniea wiem, że są trwalsze niż te plastikowe.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu, jak również do odwiedzenia, a w miarę chęci nawet polubienia profilu na FB https://www.facebook.com/plwoodshop

Wpis powstał we współpracy z wood-shop.pl