Zaczarowany Świat Sary 52 challenge

Posted by

Gotowi na nowe wyzwania? W takim razie zaczynamy dobrą zabawę z książką Zaczarowany Swiat Sary 52 challenge

Ostatnio w nasze ręce wpadła książka wydawnictwa sqn Zaczarowany Świat Sary 52 challenge. Pozycja została przeze mnie zamówiona na stronie internetowej TaniaKsiazka.pl Jest to nowość wydawnicza, a więc możliwe, iż odszukacie ją w zakładce nowości , bądź też klikając w link, który zamieściłam w tekście pod tytułem książki.

Jest to pierwsza książka twórców kanału na YouTube pod nazwą Zaczarowany Świat Sary. Autorką tej książki jest Sara. Jeśli śledzicie jej kanał to wiecie, że jest to dziesięcioletnia dziewczynka, która uwielbia robić różne wyzwania, a do zabawy zachęca swojego młodszego sześcioletniego brata Wikusia. W filmikach występuje ze swoimi rodzicami oraz bratem, a czasem nawet z dziadkami. Rodzice Sary prowadzą również drugi kanał pod tytułem Starsi Sarki. Jak pisze sama autorka, rodzice nie zawsze mają czas, by nagrywać odcinki ze wszystkimi wyzwaniami, dlatego też powstała ta książka. W książce znajdziemy też zupełnie nowe chellenge, które dopiero zamierza wypróbować i które my możemy wyprówować.

W tej pozycji zostało zamieszczonych sporo różnych wyzwań z sześcioma stopniami trudności. Do wyzwań zostały dołączone zasady, podpowiedzi i propozycje modyfikacji, oraz rubryki w których można zaznaczyć jak nam poszło z danym wyzwaniem.

W wyzwaniach oczywiście chodzi o dobrą zabawę, a nie o rywalizację. Sara w swojej książeczce zamieściła również ciekawostki o sobie, które z pewnością zaciekawią jej fanów.

Książka Zaczarowany Świat Sary została pięknie wydana. Jest w twardej oprawie ze zdobieniami, bardzo kolorowa w środku. Tekst jest napisany dużą wyraźną czcionką, którą dobrze i sprawnie się czyta. W książeczce zostały również zamieszczone zdjęcia Sary.

Czy oglądacie Zaczarowany Świat Sary?

Moi chłopcy uwielbiają oglądać Sarę i Wikusia. Oglądają ich wszystkie nowo powstałe odcinki. Mieliśmy również okazję spotkać Sarę i Wikusia na żywo, będąc na tegorocznych wakacjach w Magicznych Ogrodach. Zrobiliśmy nawet wspólne zdjęcie. Gdy chłopcy oglądają ich odcinki ja mam wrażenie jekbyśmy razem mieszkali i wszystko o sobie znali, gdyż są z nami niemal codziennie.

Książka Zaczarowany Świat Sary z pomysłami na Challenge, bardzo spodobała się Piotrusiowi i Hubercikowi. Już nawet wypróbowali kilka wyzwań, oczywiście z różnym skutkiem, ale przecież liczy się dobra zabawa. Moim ulubionym wyzwaniem jest 24h z książką oraz cały dzień w łóżku 🙂 Piotrusiowi i Hubercikowi spodobało się wyzwanie cały dzień na niebiesko, które również oglądali na kanale, więc niedługo wypróbujemy czy nam wyjdzie i czy uda nam się przetrwać cały dzień z tym wyzwaniem.

Pod koniec lektury zostały również zamieszczone strony z miejscem na notatki do własnych pomysłów na challenge, a pomiędzy wyzwaniami znajdziemy puste miejsca do wykonania zadań specjalnych.

Z  książką Zaczarowany Świat Sary z pewnością nie zaznamy nudy. A deszczowy, czy też pochmurny dzień, będzie pełnym wyzwań i uśmiechu. To z pewnością świetne pomysły na wspólną rodzinną zabawę i spędzenia trochę czasu z dziećmi.

Przy okazji zapraszam do mojego wcześniejszego wpisu z książką zamówioną w księgarni internetowej taniaksiazka.pl a mianowicie Mikołajek Nowy rok szkolny

Może podejmiecie się choć jednego z wyzwań i spędzicie cały dzień z książką?

Czy u Ciebie, tak jak i u mnie, dzień z książką to nie wyzwanie a codzienność? ! Daj znać w komentarzu, jak to u Ciebie wygląda!

Polecam! Warto przeczytać i podjąć się nowych wyzwań, jak i spróbować czegoś nowego, jak to mówią wyjść ze swojej strefy komfortu:) Powodzenia!