Żałuję, że nie wiedziałem o tym, kiedy składałem koszulkę

Posted by

Żałuję, że nie wiedziałem o tym, kiedy składałem koszulkę

Prawidłowe składanie koszulek to świetna umiejętność, szczególnie gdy chcesz zaoszczędzić sporo miejsca w szafie.

 

Składanie koszulki nie jest takie trudne, jeśli robisz to we właściwy sposób

Czy wiesz że 4 na 5 osób nie potrafi poprawnie złożyć swojego T-shirta?

O to prosty trick, dzięki któremu złożysz koszulkę w 5ciu prostych krokach: 

 

  • Krok 1: Pamiętaj aby koszulka z nadrukiem, leżała na płaskiej powierzchni(nadruk powinien znajdować się na dole). Najlepiej jest złożyć wszystkie swoje koszulki w ten sam sposób, aby wyglądały spójnie. Zrób to, nawet jeśli nie wszystkie koszulki mają na sobie naprasowanki.

 

  • Krok 2: Wyrównaj tkaninę, aby usunąć wszelkie zniekształcenia. Wyciągnij rękawy, aby nie zawijały się na materiale. Pamiętaj żeby ułożyć koszulkę tak płasko, jak to możliwe, na równej powierzchni. Wyprasuj koszulkę przed złożeniem, jeśli zauważysz jakiekolwiek zagniecenia (wszelkie zagniecenia pozostawione na koszuli pogłębią się podczas przechowywania). Zrób to teraz, a unikniesz problemów, gdy będziesz chciał w pośpiechu wyciągnąć coś z szafki.

 

  • Krok 3: Złóż koszulkę bokiem na trzy części, aby wsunąć rękawy. Składaj po jednej części koszulki na raz, chwytając rąbek i ramię. Złóż koszulkę, a następnie połóż na niej rękaw. Wygładź go, aż będzie płaski. Następnie złóż drugą stronę w ten sam sposób. Po prostu połóż rękawki na pozostałej części. Zostaną schludnie schowane, gdy skończysz ją składać!

 

  • Krok 4:  Złóż koszulkę na pół od dołu do góry. Pozostała część powinna być dużo łatwiejsza do złożenia. Wszystko, co musisz zrobić, to podnieść rąbek koszuli. Przytrzymaj go obiema rękami i podnieś do kołnierza. Koszula powinna wyglądać jak krótki prostokąt z rąbkiem u góry po zakończeniu składania. Upewnij się, że rękawki pozostają schowane w materiale.

 

  • Krok 5: Ponownie złóż koszulkę na pół, aby zmniejszyć jej rozmiar. Po złożeniu na pół otrzymasz mały kwadrat materiału, który można łatwo przechowywać. Jeśli twoja koszulka ma na sobie nadruk, to ostatnie zagięcie przywróci nadruk z powrotem na górę. Złożone w ten sposób koszule, umieść w swojej szafce jak teczki. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł łatwo je przeglądać, zaoszczędzisz również sporo czasu szukając tego, co chciałbyś ubrać.

 

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy zaoszczędzisz sporo miejsca w szafie. 

Jeśli chciałbyś uzupełnić swoją garderobę, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego Fatcube.pl z naprasowankami, w którym możesz kupić koszulki z nadrukiem na zamówienie.

 

Materiał zewnętrzny – Wpis sponsorowany