Zestaw SWEET FUN!!;-)

Posted by

Zestaw SWEET FUN!!;-)

W poprzednim miesiącu zgłosiłam się do blogosfery Canpol babies z nadzieją na testowanie produktów, bądź też organizację konkursu i udało się! Dostałam się, a raczej moje dzieciaczki dostały się do testowania zestawu SWEET FUN.;-) Moje zgłoszenie można zobaczyć tutaj. Byłam pozytywnie zaskoczona dostaniem się do testów produktów, ponieważ już traciłam nadzieję, iż jeszcze uda mi się dostać do testów, gdyż dwie wcześniejsze próby zgłoszenia się były nieudane. ;-/ Ale jak to mówią- „do trzech razy sztuka” i udało się właśnie za trzecim razem. 😉 Tak, więc myślę, że warto próbować i się nie poddawać! Otrzymaliśmy naszą paczuszkę w miarę szybko, tak po tygodniu od ogłoszenia wyników.

Zestaw składa się z:

  • Kubek niekapek z kolekcji „Sweet fun”-Idealny do nauki picia.

  • Kubek treningowy EasyStart z kolekcji „Sweet fun”-Udany start w samodzielnym piciu.

  • Smoczek silikonowy anatomiczny „Sweet Fun”-Smoczek do uspokajania.

  • Butelka 120 ml dekorowana z kolekcji „Sweet fun”

  • Butelka 250 ml dekorowana z kolekcji „Sweet fun”

Buteleczki, kubeczki i smoczek wyglądają uroczo i estetycznie, a wizerunek misia jest po prostu śliczny. Otrzymaliśmy zestaw w kolorze niebieskim w sam raz dla moich chłopaków. Pierwsze co najbardziej przypadło do gustu Hubercikowi to smoczek uspokajający. Jest to smoczek silikonowy anatomiczny, który jest dopasowany do jamy ustnej dziecka. Smoczek bardzo ładnie prezentuje się na buzi Hubercika, jak to mówią,”ładnemu, we wszystkim ładnie” nawet ze smokiem.;-p hihi Tarcza smoczka posiada otworki, które umożliwiają przepływ powietrza, dzięki czemu buźka mojego synka nie podrażnia się. Smoczek do uspokajania ma wycięte miejsce pod noskiem, dzięki czemu nie uciska w nosek i w niczym nie przeszkadza. Nasz smoczek jest przeznaczony dla maluchów od 6 do 18 miesięcy i posiada nakładkę, która chroni przed zabrudzeniami.

Następną rzeczą, która najbardziej nam się spodobała jest kubek treningowy niekapek o pojemności 180ml. Ma bardzo fajny kształt, oraz wygodne, dostosowane do rączki dziecka uchwyty, które służą również jako podstawka kubka. Uchwyty są zdejmowane, dzięki czemu łatwiej utrzymać je w czystości. Kubek posiada bardzo miękki ustnik, który nie podrażnia dziąseł, oraz niewielki otwór, który nie przepuszcza napoju po przechyleniu kubeczka. Otwór kubeczka jest bardzo szeroki co umożliwia lepszy dostęp do wyczyszczenia wszystkich zakamarków. Po odkęceniu ustnika, kubeczek jest idealny dla mojego starszego dziecka, oraz czasem służy jako pojemnik na chrupki.

Natomiast mniej jesteśmy zadowoleni z drugiego kubeczka niekapka, który jest mniejszy o pojemności 120ml. Przyznam się szczerze, iż po obrazku wystawionym na blogosferze spodziewałam się większego kubeczka. Kubeczek ten posiada mniej wygodne uchwyty, które nie są już takie dostosowane do rączek dziecka, są cienkie oraz znajdują się bardzo blisko buteleczki. W tym jak i w poprzednim kubeczku ustnik jest bardzo miękki z silikonu i nie podrażnia dziąseł dziecka. Otwór kubeczka jest mniejszy niż w wyżej wymienionym kubeczku, natomiast nie utrudnia to w porządnym wyczyszczeniu. Jeden jak i drugi kubeczek posiada zatyczki oraz nakrętki, dzięki czemu można zabrać w nich napój na przykład na spacer, bez obaw, iż może nam się coś rozlać.

I ostatnimi rzeczami które chcę Wam opisać są dwie butelki jedna o pojemności 120ml a druga 250ml. Butelki są bardzo podobnie wykonane, różnią się natomiast rysunkiem. Na obu butelkach są zaznaczone w miarę widoczne miarki, które ułatwiają przygotowywanie pokarmu jakim jest mleko modyfikowane. Butelki są trwałe, bezpieczne i  wygodne, a przede wszystkim wykonane z bezpiecznego surowca, który jest bezpieczny dla dziecka i całkowicie wolny od BPA (bisfenol A). Butelki posiadają antykolkowe smoczki.

Mój Hubercik wyrósł już z małych buteleczek, natomiast ta większa jest w sam raz, akurat stworzona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia (Hubercik wczoraj, czyli dnia 26 marca, skończył roczek!) 😉 Duża butla posiada duży otwór o szybkim przepływie.

Myślę, że wiele osób zna produkty Canpol babies, my osobiscie mamy bardzo dużo rzeczy tej firmy, które używamy na co dzień. Canpol babies oferuje nam nie tylko butelki, kubki, smoczki, ale również zabawki, ręczniki, różne przybory pielęgnacyjne jak grzebyczki, nożyczki do paznokci, itp.

Podsumowując nasze testowanie to jesteśmy bardzo zadowoleni. Chyba każdy byłby zadowolony z okazji testowania produktów codziennego użytku, które są nieustannie potrzebne. U nas jak na razie bez smoczka ani rusz! 😉

Jeśli chcielibyście również mieć okazję testować produkty tak jak ja, to nic straconego, jeszcze można się zgłaszać do testów maty DŻUNGLA.

Ja już się zgłosiłam i liczę na to, że i tym razem mi się uda!;-) Trzymajcie za mnie kciuki i również próbujcie swoich sił!;-)

POWODZENIA! 😉