Zmysłowo pachnący duet od Le Petit Marseillais

Posted by

Dziś przychodzę z pachnącym wpisem, a mianowicie z recenzją żeli pod prysznic od Le Petit Marseillais. Le Petit Marseillais tym razem przygotował pachnący duet dla kobiety i mężczyzny, który pozwala poczuć zmysłowe, soczyste, pięknie pachnące zapachy słonecznej Prowansji, krainy zdumiewających i żywych kolorów, wyjątkowych składników oraz zniewalających i obłędnych zapachów, a także miejsca gdzie kwitną sady pomarańczy, dojrzewają drzewa migdałowca, oraz gaje oliwne, cytrusy, lawendy, słoneczników oraz cykady… W butelkach zostały zamknięte soczyste i pięknie pachnące owoce takie jak owoc granatu, czerwona pomarańcza oraz szafran. Żele pozwalają zapomnieć o codzienności i przenieść Nas w niezwykłą zmysłową i aromatyczną podróż po świecie Le Petit Marseillais.

Testowanie takich żeli to czysta i pachnąca przyjemność! 😉

Taki niesamowity duet otrzymałam w paczce ambasadorskiej, która zawierała dwa żele, oraz przewodnik po pachnącym świecie LPM. Żele były bardzo ładnie i estetycznie zapakowane, a ja uwielbiam otrzymywać takie fajne prezenty!;-)

Miałam okazję już wcześniej testować żele oraz dezodoranty od LPM, a moją recenzję można przeczytać tutaj. Uwielbiam ich żele, są po prostu obłędne i zniewalające… zapachy są bardzo ładne, kuszące, pachnące, powiedziałabym nawet że soczyste aż chciałoby się spróbować jaki mają smak.

Otrzymałam dwa żele o zapachach:

  • Dla niej: Śródziemnomorski granat,
  • Dla niego: Czerwona pomarańcza i szafran.

 

Mój żel jest o zapachu granatu,

Ten owoc lubi zaskakiwać już samą nazwą, jest po prostu nieprzewidywalny, twardy z zewnątrz i delikatny, subtelny a zarazem wyrazisty i soczysty w środku. Jedząc owoc granatu i zaczynając od jednej kulki chce się coraz więcej, tak samo jest z tym żelem, gdy wleje się go odrobinkę do kąpieli ale poczuje się jego zapach chce się wlać więcej i więcej….. w taki sposób daje nam chwilę zapomnienia, beztroski i relaksu. Żel doskonale oczyszcza i odświeża, natomiast nie wiem czy nawilża, tego to nie zauważyłam. Odpowiada mi również konsystencja, która jest żelowa i gęsta, dzięki czemu nie wylewa mi się niepotrzebnie cały produkt z butelki i mogę nabierać taką ilość jaką potrzebuję a nie taką jaka mi się wylała.

Żel mojego męża ma równie piękny zapach. Czerwona pomarańcza i szafran to bardzo ciekawe i zmysłowe połączenie.

Szafran to przyprawa uznawana za najdroższą na świecie, która również posiada właściwości lecznicze oraz jest źródłem wielu witamin i mikroelementów.

Myślę, że te zapachy oraz owoce nie zostały dobrane i przypisane konkretnie dla kobiety i mężczyzny przypadkowo, otóż owoc granatu jest nieprzewidywalny, wybuchowy, z zewnątrz twardy i mocny a w środku delikatny, to podobnie jak z kobietą, a czerwona pomarańcza raz szafran również zostali idealnie dobrani do mężczyzny, ponieważ nic w życiu nie jest przypadkowe: Szafran jest silnym przeciwutleniaczem, co może mieć szczególne znaczenie dla mężczyzn (nie będę tutaj przytaczać szczegółowych informacji, zainteresowani na pewno wyszukają sobie te informacje w internecie 😉 ) Czerwona pomarańcza posiada korzyści zdrowotne, a ich oryginalny wygląd i wyrazisty smak z reguły jest bardziej atrakcyjny dla konsumentów, czyli facetów, którzy, jak wiadomo, są wzrokowcami. hihi 😉

Nasze żele łagodnie oczyszczają skórę, odświeżają i pięknie pachnął a zapach unosi się w całej łazience, jest intensywny oraz utrzymuje się przez dłuższy czas.

Nie umiemy sobie odmówić takiej pachnącej przyjemności z której często korzystamy!;-)

Polecam wspólne i przyjemne chwile relaksu z tymi żelami!;-) 

#zmysłowyduet #ambasadorkalpm