fabryka_misia_przyjęcie_urodzinowe

Urodziny dla dziewczynki

Posted by

Zbliżają się urodziny Twojej córeczki, a Ty nie masz pojęcia jak zabrać się za organizację tego wyjątkowego dnia? Brakuje Ci czasu na wypiekanie smakołyków dla gości, kupowanie dekoracji czy przygotowywanie zabaw i konkursów? Spokojnie, niczym się nie martw. Nie każdy musi mieć przecież zmysł organizacyjny. Od czego są sale zabaw, w których można zrobić przyjęcie dla mniejszej lub większej grupy dzieci.

Przyjęcie urodzinowe w Fabryce Misia

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka. Jeśli Twoja córka marzy o niezwykłych i niepowtarzalnych urodzinach w bajkowym klimacie, koniecznie sprawdź ofertę Fabryki Misia. To idealne miejsce na urodziny dla dziewczynki. Dysponuje różnymi salami urodzinowymi, które na pewno spodobają się każdej małej damie. Wśród nich m. in.: dwie Sale Księżniczki (na 15 i 20 osób), a także Sala Disney (na 20 osób) i wiele innych. Z pewnością wybierzecie razem tu wymarzone miejsce na zabawę urodzinową.

Impreza to nie tylko siedzenie przy wspólnym stole, ale i zabawa, dlatego w Fabryce Misia w dniu urodzin dzieci będą bawić się na dyskotece, czeka na nie też malowanie twarzy, tatuaże, olimpiady, konkursy i wiele więcej atrakcji. Oprócz tego mogą wspólnie nurkować w basenach z kolorowymi piłeczkami, chodzić po tajemniczych labiryntach tuneli, wspinać się po niezwykłych siatkowych przeszkodach, zjeżdżać po zakręconych zjeżdżalniach czy skakać na interaktywnej podłodze.

Dodatkowo w trakcie imprezy na solenizantkę czeka tort, życzenia, uściski, prezenty i oczywiście poczęstunek dla wszystkich gości! Fabryka Misia nie zawiedzie Twojej małej księżniczki – zorganizuje jej urodziny, które zapamięta na długi czas.

Zalety organizowania urodzin w Fabryce Misia

  • Do Fabryki Misia możesz zaprosić dużo więcej gości niż do domu
  • Gwarantuje atrakcyjne zabawy i konkursy – nie musisz sam organizować czasu gościom
  • Nie musisz zajmować się przygotowywaniem przekąsek
  • Możesz zapomnieć o bałaganie w domu
  • Dziećmi zajmują się profesjonalni animatorzy
  • Nie musisz sprzątać po zakończonej zabawie
  • Zapewnia solenizantce i jej gościom dużą przestrzeń pełną fantastycznych zabawek
  • Zajmie się przygotowaniem zaproszeń

Atrakcje urodzinowe to niewątpliwie bardzo ważna część imprezy. Jeśli nie jesteś w stanie zorganizować przyjęcia w domu, wynajmij w Fabryce Misia salę zabaw dla swojej córki, by mogła w ten wyjątkowy dzień wspólnie ze swoimi przyjaciółmi świętować kolejne urodziny. Zarezerwuj termin już dziś!

 

fabryka_misia_przyjęcie_urodzinowe
Tort urodzinowy dla dziecka Fabryka Misia
przyjęcie_urodzinowe_fabryka_misia_białystok
Impreza urodzinowa Fabryka Misia Bialystok
impreza_urodzinowa_fabryka_misia_białystok
Przyjecie urodzinowe dla dziewczynki